Search form

21.06.2007

Drukāt

21.06.2006. Projekts darbībā

     „Pie/dali/ES!” Šim projektam raksturīga ļoti plaša nedzirdīgo cilvēku iesaistīšana. Īpaši tas izpaužas aktivitātes „Pie/dali/ES!” ietvaros. Katru mēnesi tiek izgatavoti 2000...
    
„Pie/dali/ES!”
Šim projektam raksturīga ļoti plaša nedzirdīgo cilvēku iesaistīšana. Īpaši tas izpaužas aktivitātes „Pie/dali/ES!” ietvaros. Katru mēnesi tiek izgatavoti 2000 bukleti, kuros ir informācija par paredzamajām aktivitātēm visās LNS biedrībās.
Cilvēki nāk uz LNS Liepājas reģionālo biedrību Konsultācijas LNS Rēzeknes reģionālajā biedrībā
Šie bukleti tiek piesūtīti mājās visiem nedzirdīgajiem cilvēkiem, tādējādi informējot pilnīgi visu mērķa auditoriju. Cilvēkiem atliek tikai izvēlēties, kurus pasākumus viņš gribētu apmeklēt.
Informatīvo bukletu veidotājs Ainārs Ostvalds 
Par bukletu izveidošanu un izdošanu atbild liepājnieks Ainārs Ostvalds. Domājams, viņa darbu jau ir novērtējis ikviens, jo ikvienam ir bijusi iespēja iepazīties ar bukletiem.
 
NEDZIRDĪGO LĪDERU APMĀCĪBA
Lai varētu efektīvi palīdzēt saviem vietējiem biedriem, zināšanas ir vajadzīgas pašiem līderiem. Tāpēc projekta ietvaros no 15. līdz 17. maijam Sociālās Integrācijas centrā Jūrmalā notika reģionālo līderu apmācības kurss. Tajā piedalījās V. Kamare, S. Gerenovska, D. Lāce, Uļjanova, L. Karlštrēma, A. Sprudzāne, Herbste, E. Čaika, G. Paņko, J. Jerofejevs.
LNS reģionālie līderi apmācības procesā 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas