Search form

18.01.2012

Drukāt

Dakteris iesaka: Ēdiet auksto gaļu un brauciet uz siltajām zemēm

Photo

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros katru gadu Valmieras RB klubā notiek speciālistu lekcijas par dažādām tēmām. Šogad pirmais lektors bija mūsu biedru iemīļotais dakterītis Gints Dunkurs, kas 16. janvārī nolasīja lekciju par kauliem un locītavām.


Aptieka „Lauma” bija sagādājusi dažādus uzskates materiālus, pārtikas piedevas un medikamentus locītavu un kaulu slimībām. Jāsaka, par nelaimi aptiekai, mūsu dakterītis nolasīja tik labu lekciju par pareiza dzīvesveida un pareizas ēšanas ietekmi uz kauliem un locītavām, ka neviens mūsu biedrs vairs negrib pirkt aptiekas zāles un pārtikas piedevas, kas patiesībā ir tikai farmaceitisko uzņēmumu peļņai domātas.

 
Tagad mūsējie domā par pareizu diētu, dalīta ēdiena principu, un gada laikā uz zālēm ietaupīto naudu plāno iztērēt ārzemju ceļojumā –  uz dienvidiem, lai piecās dienās ar sauli uzņemtu cilvēkam gadā nepieciešamo D vitamīna daudzumu. Un vajag bieži ēst auksto gaļu no cūkas ausīm un kājām, skrubināt skrimslīšus, tad nekādas muguras vainas nepiemetīsies. Tā, lūk!
 


 
Teksts: Iveta Lāce-Miezīte
Foto:  Dace Lāce

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas