Search form

29.03.2012

Drukāt

Tiks realizēts jauns radošo nodarbību projekts

Biedrība „LīDaGa” Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros realizēs projektu „Aktīvs jauns un aktīvs vecs”, kurā būs iespēja piedalīties visu vecumu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, kā arī Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrs pilngadīgām personām „Ābeļzieds” (DC) klientiem un Ziemeļvalstu ģimnāzijas aerobikas un deju studijas „DēKa” dalībniekiem.


 

Šis projekts ir kā turpinājums DC projektam „Sadraudzības spēks – kustībā!”, kurš noslēdzās 2011. gada 27. oktobrī kultūras centrā „Rītausma”, apvienojot ne tikai projekta dalībniekus, bet arī k/c „Rītausma” pašdarbības kolektīvus.
 
Projekta „Aktīvs jauns un aktīvs vecs” nosaukums jau izsaka ļoti daudz ko – tātad periodā aprīlis – jūnijs katru nedēļu k/c „Rītausma” tiks organizētas radošās darbnīcas (deja, teātris, mūzika, vizuāli plastiskā māksla), kā arī augusta mēnesī radošā nometne ar noslēguma koncertu Apšuciemā un projekta noslēgumā septembra beigās – dalība Nedzirdīgo dienas koncertā un izstāde k/c „Rītausma”.
 
Aicinām piedalīties visus - īpaši bērnus, jauniešus un pensionārus.
 
Pirmā nodarbība notiks 2. aprīlī  pl. 13.00 – 16.00 k/c „Rītausma”, kur profesionālu pasniedzēju vadībā tiks izgatavoti Lieldienu dekori un klienti iepazīstināti ar Lieldienu tradīcijām un ticējumiem. Interesentiem iepriekš jāpiesakās pie k/c „Rītausma” dežurantes vai pie sociālās rehabilitētājas Vitas Kamares, kā arī var pieteikties pa tel. D.Kalpiņai – Geidai 28344151, norādot vārdu, uzvārdu un vecumu. Pieteikšanās nepieciešama, jo dalībnieku skaits projektā ierobežots.
 
 
Teksts: Dana Kalpiņa – Geida

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas