Search form

Jaunumi

Photo

Talka notika arī Tukumā

25.04.2012

Sestdien, 21. aprīlī, kad visā Latvijā norisinājās ikgadējā Lielā talka, sakopšanas darbi notika  arī Tukuma grupas mītnes vietā.

Photo
Photo

Valmierā: Talkas diena „Namiņā”

24.04.2012

Lielajā Talkas dienā mums sanāca Valmierā sanāca misēklis, un gandrīz gribējām to pārcelt uz citu dienu. Tieši šajā dienā klubā notika SK „Tālavas nedzirdīgo sports” sacensības novusā, uz kurām bija ieradies liels spēlētāju pulks ne tikai no Valmieras, bet arī no Rīgas un Kuldīgas. Spēcīgākie talkotāji bija diezgan ilgi aizņemti ar novusu.

Photo
Photo

Liepājā: tīra māja un darītājiem liels prieks

23.04.2012

Kā jau ierasts, liepājnieki vienmēr aktīvi iesaistās brīvprātīgos pasākumos – šoreiz pavasara talkā. Iepriekšējos gados saposām pilsētas apkārtni , bet šoreiz tīrījām un sakopām savu jauno māju un teritoriju ap to.

Photo

Smiltene: Neviens neaizgāja mājās bez diploma…

23.04.2012

24. martā Smiltenes biedrības interešu klubs „Soļos marš!” organizēja galda spēļu turnīru, kurā bija iespējams pārbaudīt savas spējas dambretē, šahā, domino, novusā un šautriņās.

Photo

Video: Portmena un Deps «dzied» žestu valodā

23.04.2012

Nesen prezentēts Pola Makartnija mūzikas video dziesmai «My Valentine». Makartnijs ir arī šī klipa režisors. Melnbaltajā video redzamas slavenās ekrāna zvaigznes – Džonijs Deps un Natālija Portmena, kuri uzrunā skatītājus žestu valodā.

Photo
Photo

Kuldīga nosvinējusi 60 gadu jubileju

20.04.2012

14.aprīlī Kuldīgas novada Sociālā dienesta zālē tika svinēta Kuldīgas biedrības 60.gadu jubileja.

Photo

Lielā talkošana ir sākusies!

20.04.2012

Jau iepriekšējos gados piekoptā sensenā tradīcija divreiz gadā apkopt vientuļo nedzirdīgo atdusas vietas Valmieras kapos – 18. aprīlī atkal pulcēja Valmieras nedzirdīgos biedrus Pilsētas Pirmajos kapos.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas