Search form

Jaunumi

Photo

Ak, skaistās, jaukās, vienīgās!

13.03.2012

8. marta tradīcijas tomēr ir neizskaužamas, neskatoties ne uz kādām politiskām peripētijām (pārmaiņām), šie svētki tomēr IR svētki sievietēm! Tieši 8. martā Valmieras biedrības sievietes, saposušās skaistos tērpos, ieradās savā klubā uz tematisko vakaru „8.marts”, kas norisinājās projekta „Klusuma pasaule” ietvaros.

Photo

Eiropas Cilvēku ar īpašām vajadzībām foruma „Brīvības rokasgrāmata” (video)

13.03.2012

29. februārī Eiropas Cilvēku ar īpašām vajadzībām foruma un Eiropas Parlamenta sadarbības grupa rīkoja saviesīgu pieņemšanu, kas saistīts ar „Brīvības rokasgrāmatas” publiskošanu elektroniskajā versijā.

Photo

Festivāls „Rīga spēlē 2012” uzsāk savu gaitu KC „Rītausma”: mūsējie ar trīs izrādēm izpelnās žūrijas atzinību

12.03.2012

Šogad Rīgas Domes organizētais amatierteātru festivāls „Rīga spēlē teātri 2012” notiek 7. – 31. martā. Šajā festivālā 12 dažādās Rīgas vietās skatāmas 35 amatierteātru izrādes. Festivālam starts tika dots KC „Rītausma” 7. martā ar trīs publikai vēl nerādītām izrādēm. Zāle bija pilna apmeklētājiem, kuri aizrautīgi sekoja skatuves darbībām.

Photo

Eiropas prezidentūras konference par invaliditātes jautājumiem Dānijā (video)

12.03.2012

Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) izpilddirektors Marks Vītlijs apmeklēja Eiropas prezidentūras konferenci par invaliditātes jautājumiem, kas notika 5. – 6. martā Kopenhāgenā, Dānijas galvaspilsētā. Konference galveno uzmanību veltīja pieejamības un piedalīšanās jautājumiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Photo
Photo
Photo

Taksists ar zīmju valodas prasmi piedāvā lētu taksometra pakalpojumu

08.03.2012

Nereti nedzirdīgajiem rodas grūtības, kad jāizsauc taksometrus – tad jāsūta īsziņa kādam dzirdīgajam cilvēkam, lai viņš izsauktu taksometru. Bet nakts stundās šie pakalpojumi nedzirdīgajiem gandrīz ir nepieejami, ja viņi neatrodas dzīvās satiksmes tuvumā. Tagad ir iespēja izmantot pakalpojumu, ko piedāvā zīmju valodas pratējs taksists Armands Brūvers.

Photo
Photo
Photo

NEPLP rosinās titrēt, nevis dublēt televīzijas raidījumus svešvalodās

07.03.2012

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) varētu rosināt likumā ietvert normu, ka televīzijām ir jātitrē filmas svešvalodās, nevis jāieskaņo vai jādublē.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas