Search form

Jaunumi

Photo

Var noskatīties bezmaksas kinoseansu

09.12.2013

„ES māja” ikvienu interesentu 12. decembrī aicina apmeklēt bezmaksas kino vakaru Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

Photo
Photo

Ziņas no Rīgas skolas

06.12.2013

 No 2013. gada augusta skola īsteno Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas apakšprogrammas "Comenius" projektu „I'm here, even if I can't hear! I can do!”„Es esmu šeit, pat ja es nedzirdu! Es varu strādāt” sadarbībā ar ozefa Sikorska skolu nedzirdīgiem bērniem Poznaņā, Polijā un Samuela Hainika arodvidusskolu Minhenē, Vācijā.

Photo

Aicina uz lekciju par āderēm

06.12.2013

LNS Rehabilitācijas centrs (RC) piedāvā lekciju “Āderes, kā tās ietekmē veselību, kādi mīti un patiesība”.

Photo

Rīgas RB aicina nokārtot biedra maksu par 2013. gadu

05.12.2013

Rīgas RB aicina savus biedrus, kuri nav samaksājuši biedra naudu par 2013. gadu, to izdarīt līdz šī gada beigām.

Photo

Par izciliem sasniegumiem naudas balva arī LNSF sportistam

05.12.2013

Latvijas Nacionālā sporta padome pirmdien atbalstīja priekšlikumu sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem sportā pērnā gada nogalē un 2013. gadā piešķirt naudas balvās 798 775 latus.

Photo

Diskusija "Saeima cilvēkiem ar invaliditāti"

04.12.2013

Saeimā otrdien, 3.decembrī, atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, notika diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”.

Photo

LNS saņem pateicības vēstuli no labklājības ministres

04.12.2013

Vakar, starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā, Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) saņēma labklājības ministres Ilzes Viņķeles vēstuli, kurā viņa pateicas par mūsu organizācijas darbu, aizstāvot cilvēku ar invaliditāti vajadzības un pārstāvot viņu viedokli sabiedriskos un valsts procesos.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas