Search form

09.05.2013

Drukāt

Ēnu teātris pārsteidz rēzekniešus

Photo

3. maijā Rēzeknes Nedzirdīgo biedrībā ar izrādi viesojās k/c „Rītausma” nedzirdīgo teātra grupa. Katru mirkli skatītāji varēja vērot jaunus un jaunus notikumus: interesantas dekorācijas, lieliska aktierspēle – kopumā pārsteidzoši jauks sniegums!


Piemēram, uzveduma gaitā jaukās mājas saimniece paspēj nomainīt ļoti daudz skaistu kleitu. Tiešām jābrīnās, nu kā tas iespējams!? Nupat bija uz skatuves – tikai mirklis un, re, jau jauna kleita mugurā. Apsveicami arī tas, ka jūtama ciešā sadarbība, kas valda starp jauniem un jau pieredzējušiem aktieriem. Ļoti pievilcīgs savās divās lomās ir Georgijs Strupka.

Skatītāju sejas rotāja smaidi, acīs mirdzēja aizrautība: nu kāds gan būs nākamais triks! Bija gan dejojošās ēnas, gan dūmi un citi interesanti gaismu un skaņu efekti. Šī viesizrāde vēl ilgi paliks rēzekniešu atmiņā!
 
 

Paldies brīnišķīgajam kolektīvam par radošumu un lomām, bagātus panākumus arī turpmāk!

Nākamajā dienā šī pašdarbības mākslinieku grupa no Rīgas ar ne mazākiem panākumiem viesojās arī Daugavpilī.

Šis viesizrādes izbraukums uz Latgales reģionu notika LNS projekta „Klusuma pasaule” 2.4.2 apakšaktivitātes Integrācijas un sadarbības nedzirdīgo aktieru pasākums „Roku rokā” – ceļojošā nedzirdīgo teātra dienas ietvaros.
 
 
 
Teksts: Inese Geduša
Foto: Jānis Immurs

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas