Search form

13.05.2013

Drukāt

Radošās nodarbības „Gaidām pavasari!” Alūksnē (foto)

Photo

22. martā un 26. aprīlī notika kārtējās radošās nodarbības projekta „Klusuma pasaule” ietvaros, un mūsu biedri ar ļoti lielu nepacietību savas nedzirdīgo biedrības telpās gaidīja mākslas pasniedzēju Santu un psiholoģi Natāliju no Rīgas.


Marta nodarbībās pasniedzēja piedāvāja veikt dažādus darbiņus: olu dekorēšanu,  virtuves dēlīšu izdaiļošanu utt.  Lieldienu olas izdevās krāšņas! Izdaiļotie virtuves dēlīši noteikti nekalpos maizes griešanai, bet būs brīnišķīgi dekori virtuvē.
 
Otrajās nodarbībās pasniedzēja piedāvāja apgūt sedziņu un T-krekliņu apgleznošanu. Klātesošie projektā iesaistītie klienti  ar lielu aizrautību tos sameistaroja, turklāt paši piedāvājot daudz jaunu ideju, un galu galā darbi izdevās ļoti skaisti – mēs paši ar tiem lepojamies, priecājamies, ka spējam ar savām rokām paveikt kaut ko tik jauku. Man bija prieks skatīties, ar kādu aizrautību biedri strādāja. Viņiem ļoti labi veicās. Paldies Santai, kura tik daudz sirdsdegsmes iegulda  nedzirdīgo biedru radošajā izaugsmē un pašapziņas celšanā.
 
Alūksnē pie meitas viesojās rīdziniece Vija Pulka, viņa arī ieradās mūsu klubā, palīdzēja biedriem ar savu padomu un idejām. Paldies!
 
Vēl bija nodarbības ar psiholoģi. Viņas vadībā visi izpildīja interesantu uzdevumu:  prātoja, strīdējās, darīja, ko spēja. Natālija pēc tam uzdevuma rezultātus izskaidroja no psiholoģiskā  viedokļa, minot katra atbildētāja rakstura īpašības. Tā mēs uzzinājām par sevi kaut ko jaunu –  gan negatīvu, gan pozitīvu, bet neviens nejutās aizvainots, jo viss tika pārrunāts arī individuāli.
 
Mēs atkal gaidām nākamo tikšanos! Taču  ir mazliet skumji, jo zinām, ka tā mūspusē  būs pēdējā.  Projekts tuvojas beigām. Žēl gan, bet mums tomēr paliek prasmes, kuras ieguvām!
 
 

 
 
Teksts: Anita Ceple
Foto:  Santa Kesenfelde

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas