Search form

12.07.2013

Drukāt

Rīt Miss un Mister Deaf World 2013 fināls

Photo

 

No 6. līdz 16. jūlijam Čehijas galvaspilsētā Prāgā notiek pasaules nedzirdīgo skaistuma konkurss Miss Deaf World 2013 ar pārstāvēm no 43 valstīm un Mister Deaf World 2013 – no 21 valsts.

Reizē notiek arī Miss & Mister Deaf Europe 2013 konkurss.

No Latvijas piedalās  mūsu šāgada Mis LNS 2013 Daina Rusule un Misters LNS 2013 Intis Zvirbulis. Kā pavadone līdzi devās Laura Klāsupa, kura šajā konkursā piedalījās pagājušajā gadā.

 


 

Laura Klāsupa pa e –pastu informē

Mums te klājas labi. Intim un Dainai pašreiz notiek mēģinājumi: mācās, kā pareizi staigāt uz mēles, jo rīt jau ir fināls. Abi gatavojas ļoti nopietni. Mēģinājumi notiek gandrīz katru dienu, bet tie norit diezgan lēni, jo agrāk piedalījās tikai meitenes (mis), šajā reizē pievienojušies arī puiši (misteri) un modeles.
10. jūlijā Prāgā notika vislielākā nedzirdīgo pasaules modes parāde, kur piedalījās arī Daina un Intis. Tas bija ļoti skaisti un brīnumaini!

Šeit var apskatīties dienas videoklipu:
http://www.youtube.com/user/Atelier77cz?feature=watch

Bildes redzēt un jaunumus lasīt var Facebook grupā :
https://www.facebook.com/MIssMisterDeafWorldAndEuropeWorldFashion2013

 

Rīt turēsim īkšķus par mūsējiem finālā. To varēs www.news4eyes.com tiešraidē no pl 20! Lai varētu noskatīties skaistumkonkursa finālu tiešraidē, nepieciešams minētajā mājaslapā reģistrēties un e-pastā apstiprināt reģistrāciju.

 

Bildes skatīt šeit (spiest):

Teksts: Inese Immure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas