Search form

31.07.2013

Drukāt

Kā veicas mūsu olimpiešiem?

Photo

Sekojot līdzi Nedzirdīgo olimpisko spēļu rezultātiem mājas lapā http://www.sofia2013.com/ , diemžēl nākas secināt, ka tur tie vai nu atspoguļoti ļoti nepilnīgi, vai arī dažās disciplīnās  vispār nav, lai gan sacensības jau notikušas.
Citos sporta veidos, piemēram, orientēšanās sprintā sievietēm, kur piedalījās arī mūsu Agita Intsone un Māra Kursīte, rezultāti parādīti tikai pirmo 3 vietu ieguvējām…

Kādi tad ir pieejamie mūsējo rezultāti?
 
Peldētājai Zanei Embrektei 50 m distancē uz muguras 24. vieta.
 
Laurai Gailei teikvando – nav zināms, kura vieta, no 6 dalībniecēm parādītas tikai pirmās trīs vietas: pirmajā vietā Krievijas pārstāve, otrajā korejiete, trešo vietu dala Turcija un Taivāna pārstāves.
 
Boulingā sieviešu dubultspēlēs Līgai Liniņai un Līvai Vaivadei 23. vieta. Pirmā vieta Dienvidkorejas pārim, otrā Taivānas , bet trešā – Krievijas pārim.
 
Vīriešu dubultspēlēs Aleksandram Liniņam ar Guntaru Beisonu 39. vieta, bet Sergejam Vorobjovam pārī ar Vladimiru Lagunovu 44. vieta. Pirmo vietu ieguva pāris no Zviedrijas, otro – no Dienvidkorejas, bet trešajā vietā Vācijas pāris.
 
Sievietēm vienspēlēs šādi rezultāti: Līvai Vaivadei 46. vieta; Līgai Liniņai 55. vieta; Ilonai Ozolai 58. vieta. Uzvarēja Taivānas pārstāve, otrajā vietā Krievijas sportiste, trešajā – Taivānas.
 
Vīriešu vienspēlēs Vladimiram Lagunovam 33. vieta; Guntaram Beisonam 44. vieta; Sergejam Vorobjovam 54. vieta; Aleksandram Liniņam 64. vieta. Pirmās divas vietas ieņēma Korejas sportisti, bet trešajā vietā pārstāvis no Zviedrijas.
 
Vieglatlēti startus uzsāk vēlāk, Mārim Grēniņam šodien kvalifikācijas skrējiens 100 metros. Arī pārējiem mūsu olimpiešiem turpinās dalība citās disciplīnās. Spēles turpināsies līdz 4. augustam. Rezultātiem var sekot šeit: http://sofia2013.seeallsports.com/
 
 
Teksts: Zigmārs Ungurs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas