Search form

30.09.2013

Drukāt

No 1. oktobra ar e – talonu 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, vilcienā var braukt bez maksas Rīgas robežās

Akciju sabiedrība (AS) „Pasažieru vilciens” informē, ka no š. g. 1. oktobra braukšanai pasažieru vilcienos Rīgas robežās atsevišķas pasažieru kategorijas, arī 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, var izmantot SIA „Rīgas satiksme” izsniegto e – talonu.


Tas nozīmē, ka tie, kuriem ir zilas krāsas personalizētais e – talons un pienākas atlaide braukšanai Rīgas pilsētas autobusos, trolejbusos un tramvajos, turpmāk ar šo pašu e – talonu droši var norēķināties arī par braucienu vilcienā Rīgas robežās.
 
 Iekāpjot vilcienā, jums ir jādodas pie vilciena konduktora un savs e – talons jāreģistrē aparātā, kas būs pie konduktora. Šī ir vienīgā atšķirība no pilsētas transporta – ja, piemēram, autobusos, e – talonu reģistrēšanas ierīces atrodas vienā vietā, tad vilcienos šīs ierīces būs pie konduktora.
 
E – talonu var izmantot braukšanai vilcienā Rīgas pilsētas robežās, tas ir – līdz stacijām Babīte, Baloži, Dārziņi, Jugla un Vecāķi. Ja vēlaties turpināt ceļu līdz pieturai, kura ir ārpus Rīgas pilsētas teritorijas, piemēram, līdz Jaundubultiem, jums pie konduktora jāiegādājas biļete turpmākajam braucienam bez papildus piemaksas.
 
 
Ja kādi jautājumi, tos varat sūtīt uz e-pastu: [email protected] vai zvanīt uz AS „Pasažieru vilciens” Klientu apkalpošanas centru. Tālrunis uzziņām 67232135, apkalpošanas centra darba laiks no pl. 7 līdz 22.30. Adrese: Stacijas laukums 2, Rīga.
 
Informācija atrodama arī AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā: www.pv.lv
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas