Search form

04.11.2013

Drukāt

Futbola turnīrā Mītavai pirmā vieta

27. oktobrī Jelgavā notika veselību veicinošs pasākums – draudzības sacensības futbolā.

Piedalījās trīs komandas: Jelgava kopā ar Tukumu (Mītava), Liepāja un Kuldīga. Jelgavā pirmo reizi notika šādas futbola sacensības. Pirms spēlēm notika pārrunas par sacensību norisi, tiesneši izlozēja spēļu secību un sastādīja tabulu.

Sacensības atklāja Māris Veidemanis, un  dalībnieki tika iepazīstināti ar noteikumiem.

Pirmā spēle risinājās starp Mītavas un Kuldīgas komandām. Mītava veica vairākus uzbrukumus pretinieka vārtiem. Bumba daudzas reizes nonāca pretinieka vārtos. Kuldīdzniekiem neveicās tik labi, un spēle beidzās ar rezultātu 8:0 Mītavas komandas labā. Jelgavnieki bija priecīgi, arī fani apmierināti.

Pēc pārtraukuma uzvarētāji  atkal devās uz laukumu. Šoreiz Mītavas pretinieki bija Liepājas spēlētāji. Spēle starp komandām risinājās vienādi. Jelgavniekiem bija smagi jācīnās par vārtu gūšanu. Spēles sākumā rezultāts bija līdzīgs. Liepājas komanda rādīja spēles meistarību, jo viņu komandā bija 3 ļoti labi spēlētāji –  brāļi Beitiki. Un tā šajā spēlē Mītava piekāpās liepājniekiem.

Kā pēdējās sacentās Liepājas un Kuldīgas komandas. Liepājnieki nospēlēja ļoti labi. Taču arī kuldīdznieki iesita divus vārtus. Liepāja uzvarēja šo spēli un iekļuva finālā. Pēc neliela pārtraukuma finālā satikās divas komandas – Mītava pret Liepāju. Mītavas komanda ļoti gribēja uzvarēt šo spēli, smagi cīnījās,  bet pozitīvu rezultātu bija grūti sasniegt – kā jau minēts, Liepājas komandā stipri spēlētāji.

Sākumā Mītavas komandai izdevās iesist vairāk vārtu, taču liepājnieki saņēmās un atguva tos. Visu spēles laiku rezultāts bija līdzīgs. Taču uz  beigām bija vērojams, ka Liepājas spēlētāji mazliet noguruši. Pēdējās spēles minūtēs rezultāts bija neizšķirts 4:4. Tomēr pēdējā spēles sekundē jelgavniekiem izdevās iesist izšķirošos vārtus. Fani priecājās un līksmoja no sirds.

Un tā galu galā šajā turnīrā Mītava ieguva pirmo vietu. Pēc spēles komandas vēl nedaudz pastrīdējās ar tiesnesi par noteikumiem. Domstarpības tika atrisinātas, un visi bija apmierināti.

Noslēgumā bija apbalvošana. Kā labākie spēlētāji tika atzīmēti Artūrs Beitiks un Toms Lasmanis,kas iesituši 8 vārtus. Tomēr pēc apspriedes labākā spēlētāja titulu saņēma jelgavnieks Toms Lasmanis, kurš fināla spēlē iesita 4 vārtus, bet Artūrs iesita 3 vārtus. Pēc spēles jelgavnieki devās uz picēriju "Čili pica", lai tur vēl parunātos un papriecātos par uzvaru.

Secinājums: turnīrs izdevies labs, ir prieks par labi pavadītu svētdienu. Liels paldies Jelgavas Domei un Jelgavas sporta halles vadītājam Edgaram Ludzītim par atvēlēto telpu bez maksas.