Search form

27.11.2013

Drukāt

LM aicina piesargāties no ziedojumu vācējiem – krāpniekiem

Photo

Labklājības ministrija (LM) aicina iedzīvotājus uzmanīties un pārbaudīt iespējamos krāpniekus – ziedojumu vācējus, kuri lūdz ziedot Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un nelaimē cietušajiem.


Ziedot Zolitūdes traģēdijā cietušajiem iespējams, zvanot uz īpaši šim mērķim paredzēto organizācijas "Ziedot.lv" labdarības tālruni 90006385. Naudu var arī atstāt ziedojumu kastītēs pie veikalu „Maxima” kasēm. Ziedojumu var arī pārskaitīt internetbankā http://www.ziedot.lv/lv/projects/437/0.
 
Ziedojumus pieņem arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība, kurai naudu var pārskaitīt ziedojumu kontā. Maksājums izdarāms ziedojumu kontā:
 
Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība
AS Swedbanka
LV20HABA0551030396547
reģ.Nr.50008164341
Mērķis: materiālās palīdzības sniegšana
 
Šos ziedojumus novirzīs materiālās palīdzības piešķiršanai iekšlietu darbiniekiem, kuri piedalījās glābšanas darbos traģiskajā negadījumā.
Cilvēkus aicina pārskaitīt naudu uz privātiem kontiem arī ar īsziņām un publikācijām sociālajos tīklos, tāpēc vajag uzmanīties un pārliecināties, vai šādu ziedojumu vācēju nolūki ir godīgi. Pārbaudīt var, zvanot uz Rīgas Domes Labklājības departamenta bezmaksas tālruni 80005055 (darba dienās no pl.8.30 līdz 20).
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas