Search form

14.12.2013

Drukāt

Rīgas skola aicina uz konsultācijām Dzirdes kabinetā

Photo

Cienījamie vecāki! Cienījamie pedagogi! Bērnu ar dzirdes traucējumiem koriģējošā izglītošana ir viena no vissarežģītākajām pedagoģijas nozarēm. Sekmīgas bērna vispusīgas attīstības pamatā ir pareiza izpratne par dzirdes traucējuma būtību.


Bērna dzirdes uztveres un valodas attīstīšanas, kā arī runas prasmju apguve ir rūpīgs individuāls darbs speciālista vadībā, un viena no būtiskām sastāvdaļām ir sadarbība ar bērna ģimeni un citiem izglītotājiem, atbalstot bērnu un veicinot viņiem valodas apguvi.
 
Rīgas internātvidusskola bērniem ar dzirdes traucējumiem piedāvā surdopedagoga konsultācijas Dzirdes kabinetā, lai palīdzētu vecākiem un skolotājiem apzināt bērna spējas un mācītu tās virzīt un pilnveidot, lai palīdzētu veidot bērna vajadzībām atbilstošu valodas un saziņas vidi, attīstot bērna dzirdes uztveri, valodu un intelektuālās spējas, veidojot bērna runas prasmi.
 
Konsultācijas notiek: pirmdienās no pl. 9 līdz 10 un trešdienās no pl. 16 līdz 17 internāta ēkā, 292. kabinetā. Par konsultācijām citā laikā iespējams vienoties, zvanot vai sūtot SMS pa tālruni 29294426.
 
Skola atrodas Rīgā, Ziepniekkalnā, Graudu ielā 21.
 
No centra līdz skolai visērtāk nokļūt ar 19. vai 24. trolejbusu (pieturvieta „Graudu iela”). Var izmantot 40. autobusu vai 233. mikroautobusu (pieturvieta „Valdeķu iela”). Pārdaugavā – ar 44.vai 46. autobusu (pieturvieta „Valdeķu iela”).
 
 
Palīdzēsim bērniem augt!

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas