Search form

03.07.2014

Drukāt

Arī nedzirdīgie var uzslavēt savu darba devēju

Photo

LNS valde aicina nedzirdīgos, kuri ir apmierināti ar savu darba devēju, uzslavēt to, aizpildot anketu www.diena.lv/noverte .


Daudzi mūsu cilvēki ar dzirdes traucējumiem ir atraduši darbu un sekmīgi strādā dažādos Latvijas uzņēmumos un iestādēs. Aicinām ikvienu nedzirdīgo cilvēku, kurš ir apmierināts ar savu darbavietu un darba devēja attieksmi,  atsaukties un piedalīties tālāk aprakstītajā akcijā „Novērtē to, kas tev ir!”.
 
Akcijas mērķis  -  veicināt darba devēju un darba ņēmēju savstarpējo sapratni un sadarbību. Jums tikai jānosauc sava darbavieta un darba devējs, tālāko paveiks  žurnālisti, intervējot, aprakstot, apkopojot un publiskojot datus par labajiem darba devējiem un uzņēmumiem, kas prot cienīt nedzirdīgo paveikto darbu. Neskoposimies ar labiem vārdiem tiem, kas to pelnījuši!
 
Akcijas iniciators ir Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK). VDEĀVK vadītājs Andris Zīverts atzīst, ka ne katrs ir gatavs nodarbināt personu ar invaliditāti, un, „lai gan eksistē arī objektīvi kavēkļi, nozīmīga daļa iemeslu, kāpēc darba devēji ir atturīgi pret sadarbību ar personu ar invaliditāti, ir balstīti stereotipos, pieņēmumos un aizspriedumos, kas mazināmi, stāstot par veiksmīgas sadarbības piemēriem tepat Latvijā.” 
 
Tāpēc Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija un laikraksts Diena aicina – piesaki uzņēmumu, kurā izveidojusies ilgstoša un pozitīva sadarbība starp personu ar invaliditāti un darba devēju! Raksti uz [email protected] vai aizpildi anketu www.diena.lv/noverte vai sūti vēstuli uz Diena, akcija „Novērtē to, kas Tev ir!”, Mūkusalas iela 15, LV-1004! Labo piemēru stāstos stāsti tiks apkopoti un publicēti rakstu sērijā septembrī un oktobrī.
 
Vairāk lasiet šeit: http://www.diena.lv/noverte/piesaki-uznemumu-kurs-dod-darbu-personai-ar-invaliditati-14061504
 
Papildu informācija:
• Jana Duhovska, SIA „Eko media” projektu direktore: [email protected]; 29225766.
• Ilze Cerbule, SIA „Dienas mediji” mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāja: [email protected]; 26669171
 
 
Sagatavoja: Inese Immure

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas