Search form

27.04.2015

Drukāt

Kuldīgā: svin svētkus, sacenšas prātošanā, noliek ziedus piemiņas vietā, tiekas ar psiholoģi


Kā jau vairums Latvijas iedzīvotāju, kuldīdznieki šo dienu joprojām svin neatkarīgi no tās oficiālā statusa. Tā ir diena, kad godā celta sieviete, un, jo vairāk pozitīvu emociju nesošu svētku mums būs, jo labāk, – tā uzskata kuldīdznieki. Svētkus viņi savas sievietes lutina ar ziediem un galdā ceļ dažādus našķus. Pasākuma atbildīgā persona Juris Ozoliņš.

 

Foto: Gunta Jurševska

 

21. marts – biedrībā notika 5. Prāta spēļu konkurss. Deviņu komandu konkurencē erudītākie izrādījās Juris Ozoliņš un Arnis Jurševskis. Balvā abi ieguva 5.Prāta spēļu konkursa uzvarētāju titulu un dāvanu kartes no "Apgāds Zvaigzne ABC". Pavisam dalībniekiem bija jāatbild uz 200 jautājumiem. Jautājumi bija gan no vēstures, anatomijas, botānikas, ģeogrāfijas, sporta, gan dažādi „āķīgie” jautājumi. Jauninājums, bilžu jautājumi. Prāta spēļu konkursa jautājumus sagatavoja un konkursu novadīja Līga Immure.

Rezultāti: 1.vieta: Juris Ozoliņš, Arnis Jurševskis; ar vienādu punktu skaitu dalīta 2.vieta: Vilma Gregore, Žanete Škapare un Janīna Birģele, Madara Alksne; 3.vieta: Guntars un Gunta Jurševski; 4.vieta: Valters Gārnis, Austra Pūce; 5.vieta: Guntis Dāvids, Viktors Pūce; 6.vieta: Zigmārs Alksnis, Roberts Immurs; 7.vieta: Vita Alksne, Valentīna Bērziņa; 8.vieta: Armands Hildebrants, Svetlana Gārne.

Foto: Gunta Jurševska
 

 

25. marts – kuldīdznieki piedalījās komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā. Pasākumā bija iespēja noklausīties Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieka Aleksandra Langes uzrunu, Latvijas Politiski represēto Kuldīgas nodaļas priekšsēdētājas Cecīlijas Kindas un Kuldīgas novada muzeja pārstāvju uzrunas. Pēc piemiņas pasākumu biedri nolika ziedus pie piemiņas zīmes.

Foto: Gunta Jurševska

 

28. marts – kuldīdznieki klausījās psiholoģes Natālijas (Rīga) lekciju, kas izraisīja lielu interesi un lielākai daļai apmeklētāju mainīja viedokli par šāda veida lekcijām. Kā izrādās psihologu lekcijas var būt ļoti interesantas un saistošas!

 

 

Teksts: Žanete Škapare


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas