Search form

22.05.2015

Drukāt

Jelgavnieku pavasaris


Noskaidro labākos snaiperus

Rīgas RB Jelgavas grupa 18. aprīlī sarīkoja īstu strēlnieku festivālu: sacensības šautriņu mešanā un šaušanā ar pneimatisko šauteni. Sacensības notika Kristapa Legzdiņa mājās, tajās piedalījās 4 sievietes un 8 vīrieši.

No vīriem vislabākais šāvējs izrādījās Valdis Alps, no sievietēm vislabākā snaipere – Anita Grahoļska. Savukārt visprecīzākie šautriņu metēji bija Anatolijs Jermolovičs un Natālija Felkere.

Kopvērtējumā pēc punktiem gan šaušanā, gan šautriņu mešanā sieviešu konkurencē uzvarēja Anita Grahoļska. Otrajā vietā Natālija Felkere, trešajā – Ilona Pole.

Vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Kristaps Legzdiņš, atstājot otrajā vietā Anatoliju Jermoloviču un trešajā – Māri Veidemani.

Jāpiezīmē, ka šautriņu mešana Jelgavas grupā vispār notika pirmo reizi.

 

 

Pie zvēriņiem un piknikā

Mātes dienu jelgavnieki atzīmēja 9. maijā ar izbraukumu brīvā dabā. Piedalījās 15 pieaugušie un 2 bērni. Vispirms notika ekskursija uz minizoo „Dobuļi”, kas atrodas Dzimtmisā, Iecavas novadā.

 Minizoo ir apskatāmi dzīvnieki un putni no dažādām valstīm, piemēram, dekoratīvie, cīņas un ūdens putni, Japānas makaka un daudzi citi eksotiski dzīvnieki. Jaunums šogad ir angora kazas, kas ir vienīgās Baltijas valstīs.

Minizoo ir iespēja baudīt pastaigu gar dīķi un vērot dažādus eksotiskus ūdensputnus. Ir atpūtas laukums, batuts un piknika vietas ar galdiem, ko nekavējās izmantot jelgavnieki, iekārtojot sev piknika vietu un sarīkojot dažādas spēles, piemēram, stafeti ar pašu izdomātiem elementiem.

Šīs ekskursijas ierosinātājs bija Leonīds Pāns. Maksa par ieeju minizoo ir 4 EUR.

 

Vairāk foto šeit: http://failiem.lv/u/odnjjcv 

Šosestdien, 23. maijā, jelgavnieki kopīgi apmeklēs Smilšu festivālu savā pilsētā. Viņi iesaka tos apmeklēt arī citu biedrību biedriem. Festivāla programmu var aplūkot šeit: http://www.jelgava.lv/pilseta/kultura--maksla-un-atputa/musu-svetki1/musu-svetki0/6-starptautiskais-smilsu-skulpturu-festi/

 

 

Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Anita Grahoļska, Leonīds Pāns


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas