Search form

12.11.2015

Drukāt

Iznācis priekšpēdējais numurs šajā gadā

Photo

Aptuveni 30 dažādos materiālos varat uzzināt daudz ko jaunu par mūsu – nedzirdīgo cilvēku dzīvi un notikumiem savā lokā, savā kopienā, savā zemē un ārpus tās.


 Pirmajās lappusēs svētku noskaņa: Valmieras skolai aprit cienīgs gadskaitlis – 140, un ir saradušies tās bērni no dažādām pasaules malām.

Pie atmiņu ugunskura turpat sildās tie, kuri, strādājot LNS ražošanas uzņēmumos, lika pamatu tam visam, ko mēs tagad attīstām tālāk, ar ko lepojamies.

Pirmajā lappusē uzplaucis arī ugunszieds par godu tuvajiem Latvijas svētkiem un sākusies saruna par to, kāpēc jau tik daudzi mūsējie ir prom no viņu dzimtās Latvijas.

Un tomēr – kā vienmēr uzzināsiet, ko redzējuši secinājuši, izjutuši tie, kuri devušies uz citām valstīm pēc pieredzes, iedvesmas savam darbam, pēc radošiem atklājumiem, jā, arī mācīties, sportot vai vienkārši atpūsties, bet – atgriezušies savā zemē, darbā, mājā. Daži pat ar izcīnītām medaļām!

Ar patiesu prieku gatavojām rakstu par to, kas un kur mācās, – šo centīgo jauniešu ir krietns bariņš!

Paldies LTV, kas arī ļoti cenšas, savu iespēju robežās gādājot par raidījumiem ar subtitriem un surdotulkojumu nedzirdīgajiem skatītājiem, – KS publicēts LTV piedāvājum viņiem svētku nedēļā.

Tālāk lasiet paši, vēl daudz kas te nav minēts!

Un beigās atgādinājums!

Ja vēlaties labu, uzticīgu un drošu draugu, uz kuru var paļauties gan priekos, gan bēdās, esiet kopā ar “Kopsolī” un pasūtiet to arī nākamajā gadā.

 

 

Teksts: Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas