Search form

13.11.2015

Drukāt

Tīra vai netīra, draudzīga vai kaitīga vide – to veidojam paši

Photo

Tāds ir secinājums, nododot mūsu lasītāju rīcībā pēdējo – 8. materiālu kopu, kas šogad regulāri tika veidota laikraksta Kopsolī – katrā numurā divu lappušu apjomā.


Esam par to saņēmuši dažādas atsauksmes un videokonferencēs skaidrojuši to lietderību, saņēmuši ierosinājumus  tematikai,  arī praktiskus padomus no  pieredzes ikdienā. Patīkami, ja mūsu ļaudis ir ieinteresēti un  arvien vairāk sāk piedomāt, kā nenodarīt pāri savai zemītei, kā sargāt bagātības, ko sniedz saudzēta daba un nesabojāta vide, kurā dzīvojam, elpojam, kurā radītu pārtiku un saražotas preces lietojam, kurā šķirojam atkritumus un ar ķīmiskām vielām neindējam ne sevi, ne citus.

Tikai mēs visi  katrs savā vietā un apkārtnē ir atbildīgs par vides tīrību un aizsargātību – nu kaut vai tik, lai aiz citam aiz tevis nav jāvāc atkritumi ne ikdienā, ne  talkas reizēs.

Par neatliekamu un arvien aktīvāku sabiedrības  rīcību vides aizsardzībā liecina fakts, ka pasaulē ir un joprojām rodas arvien jaunas vides aizsardzības  organizācijas, kā arī ar dažādām aktivitātēm, kas saasina uzmanību, tiek atzīmētas dienas, kas veltītas Zemei, ūdenim, jūrai, visādai dzīvai radībai, pat purviem, ozona slāņa saudzēšanai, tuksnešu un sausuma novēršanai utt.

 Par to var uzzināt, iepazīstoties ar pēdējo materiālu kopu. Paldies Latvijas vides aizsardzības fondam par finansiālo atbalstu kopas ”Draudzīga vide jāveido pašiem” veidošanā un izdošanā.

Materiālu kopu „Draudzīga vide” nr.8 varat lasīt šeit.

 

Sagatavoja: Ilze Kopmane

 

MATERIĀLS TAPIS AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU

Projektu finansē Latvijas vides aizsardzības fonds – 2939 EUR (70 %) un 
līdzfinansē Latvijas Nedzirdīgo savienība – 1242.40 EUR (30 %).


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas