Search form

17.11.2015

Drukāt

LTV programma nedzirdīgajiem Latvijas valsts svētkos

Photo


Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā – 18. novembrī LTV1 tiešraidē pārraidīs sagatavotus svētku pasākumu raidījumus cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem:

• plkst. 8:55 ekumēniskais dievkalpojums no Doma baznīcas (ar surdotulkojumu)

 • plkst. 11:55  Saeimas svinīgā sēde (ar subtitriem)

    Saeimas svinīgo sēdi valsts dzimšanas dienā ar subtitriem LTV plāno pārraidīt pirmo reizi.

 • plkst. 20:00 Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa svētku uzruna (ar subtitriem)

 • plkst. 21:15 režisora Aigara Graubas vēsturiskā mākslas filma “Rīgas sargi” (ar subtitriem)

Filmastāsta par 1919.g.novembra notikumiem pēc 1.Pasaules kara, Brīvības cīņu laikā.

  

Iesakām noskatīties arī latviešu dokumentālo filmu “Ručs un Norie” (ar subtitriem) LTV mājaslapā sadaļā “Nedzirdīgajiem”: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/11.11.2015-rucs-un-norie.-dokumentala-filma.id59868/

 “Ručs un Norie” ir režisores Ināras Kolmanes jaunais kinodarbs, kas tikko saņēma balvu Lielais Kristaps kā labākā dokumentālā filma. Tā vēsta par skaistu un sirsnīgu draudzību, kas vieno suitu sievu Mariju Steimani, sauktu par Ruču, un japānieti Norie. Japāņu studente pirms vairākiem gadiem ieradās Latvijā, lai rakstītu maģistra darbu par suitu novadu. Viņas antropoloģiskā interese pamazām pārauga mīlestībā pret Latviju, un par īpaši tuvu cilvēku viņai kļuva Marija Steimane, ko viņa tagad dēvē par savu Latvijas vecmāmiņu.

 Vēl atgādinām, ka Valsts svētku mēnesī Latvijas Televīzija (LTV1) uzsāka rādīt unikālu dokumentālo filmu ciklu “Latvijas kods”. Tā ir jaunu televīzijas dokumentālo īsfilmu izlase par Latvijas vidi, dzīvi un cilvēkiem. Filmas būs ar subtitriem ceturtdienās pl. 20.

 Laikā līdz 17. decembrim ceturtdienu vakaros varēs noskatīties šādas dokumentālās filmas: “Skola Murjāņi”, “Domāt skola”, “Tikai bērns”, “Detektīvs Mārtiņš”, “Ērgļu vīrs”.

  

Sagatavoja: Inese Immure, LNS valdes locekle


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas