Search form

19.02.2016

Drukāt

Notikumi Kuldīgas RB

25. janvārī kuldīdzniekiem bija iespēja tikties ar VSAA Kuldīgas klientu apkalpošanas nodaļas vadītāju Lidiju Petrevicu, kas pastāstīja jaunāko informāciju un informēja par izmaiņām valsts sociālās apdrošināšanas jomā.


Notika tikšanās arī ar Kurzemes NVO atbalsta centra darbinieci Lindu Penezi, kura pastāstīja par datorapmācības programmu ilgstoši slimojošiem. NVO projekta ietvaros izveidota tāda mājaslapa, kur jebkurš var piereģistrēties un apgūt datorprasmes pašmācības ceļā. Programma paredzēta ilgstoši slimojošajiem, kuri nespēj piedalīties nodarbībās.


13. februārī Kuldīgas RB tika svinēti visu mīlētāju svētki „Valentīndiena”. Par godu svētkiem  sapostas biedrības telpas atbilstoši tematikai, un pasākums aizritēja jautrās sarunās un rotaļās. No Līgas Immures izgatavotās ”sirds” tika nolasīti sirsnīgi veltījumi saviem mīļajiem –  ģimenes locekļiem un draugiem, baudīta svētku maltīte un sveikti simpātiskākie Valentīndienas dalībnieki, kurus noteica paši pasākuma apmeklētāji.

Kā pats skaistākais dalībnieks tika sumināts Juris Ozoliņš, bet kā skaistākā dalībniece – Ligita Liepiņa. Par noskaņu telpā parūpējās L. Immure un Žanete Škapare, par atrakcijām gādāja Raimonda Tabaka un Svetlana Gārne.

 

Teksts: Žanete Škapare
Foto: Gunta Jurševska


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas