Search form

16.02.2017

Drukāt

“Ēnas” iepazīstas ar LNS darbību (foto)

LNS arī šogad uzņēma “ēnas”. No Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem ieradās 5 bērni vienas skolotājas pavadībā. No Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra atbrauca 18 skolēni un 2 skolotājas.


Programma tradicionāla: “ēnas” devās ekskursijā pa LNS Surdotehniskās palīdzības centru, LNS Rehabilitācijas centru. Pēc tam pa LNS mītni. Visur ciemiņi tika iepazīstināti ar darbiniekiem un viņu veikto darbu.

Notika arī “ēnu” tikšanās ar nedzirdīgajiem dažādu profesiju pārstāvjiem. Raitis Ozols pastāstīja par automehāniķa amatu, Aldis Ādamsons – par florista, bet Madara Indriksone – par šuvējas profesiju.

LNS Jauniešu centra (JC) vadītājs Kristaps Legzdiņš demonstrēja skolēniem prezentāciju par jauniešu darbību. “Enas” saņēma plašu informāciju par Baltijas nedzirdīgo jauniešu festivāliem, dažādām tematiskajām ballītēm, foto un video kursiem, Latvijas nedzirdīgo filmu festivālu, dalību jauniešu nometnēs daudzās valstīs. K. Legzdiņš pastāstīja arī par JC mērķiem, uzdevumiem un komandu. Viņš informēja arī par JC darbības plānu 2017. gadā.

“Ēnas” tikās arī ar LNS prezidentu Edgaru Vorslovu, kurš viņiem pasniedza apliecinājumu par piedalīšanos šajā LNS iepazīšanas procesā.

 

Vairāk foto šeit.

 

Zigmārs Ungurs
Foto: no JC arhīva, Z. Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas