Search form

30.03.2017

Drukāt

LNS biedrībās sākusies paveiktā darba apspriešana (foto)

Photo

Latvijas Nedzirdīgo savienības lielākā projekta “LNS darbības stiprināšana – 2017” (līguma Nr. 2017.LV/NVOF/DAP/MAC/016/04) ietvaros sākušies LNS reģionālo biedrību (RB) praktikumi – kopsapulces par paveikto darbu 2013. – 2017. gadā.


Pēdējās marta nedēļas nogalē tās notika Kuldīgas, Ventspils un Liepājas biedrībās. Īsumā par katru.

25. martā Kuldīgas RB pēc valdes ziņojuma biedri debatēs izdiskutēja problēmas, kā galveno minot – biedrības telpu lielo noslogojumu. LNS prezidents E.Vorslovs atzinīgi novērtēja šīs biedrības rosīgo līdzdalību pilsētas aktivitātēs, kā arī projektu sagatavošanā un iesniegšanā.

Kuldīdznieki vienbalsīgi ievēlēja Raimondu Tabaku par savas biedrības priekšsēdētāju, bet valdē darbosies vēl Žanete Škapare, Līga Immure, Vilhelmīne Vicinska un Sandris Liepiņš.

 

 

25. martā Ventspils RB debašu laikā pēc ziņojuma izraisījās diskusija par biedrības vadības līdzšinējo darba stilu. Biedrības priekšsēdētāja vēlēšanās pārliecinoši uzvarēja Ieva Geige – Preisa. Bet biedrības valdē ievēlēti Ina Rutkovska, Indulis Pāže, Jeļena Uļjanova un Laura Igare.

 

26. martā Liepājas RB praktikuma dalībnieki vispirms uzklausīja izvērstu un pārdomātu valdes ziņojumu par paveikto darbu. Pēc tam apspriedās par apmeklētības veicināšanu biedrības pasākumos un citiem aktuāliem jautājumiem.

Līdzšinējā Liepājas biedrības priekšsēdētāja Gundega Paņko atkārtoti ievēlēta šajā amatā, iegūstot balsu vairākumu, bet valdē viņai palīdzēs Ilze Jaunzeme, Gunta Vazdiķe, Ieva Beitika, Aldis Ādamsons, Ainārs Ostvalds un Laima Karlštrēma.

 

Plašāka informācija par rakstā minētajām aktivitātēm būs lasāma laikraksta “Kopsolī” 4. numurā.

Informācijas sagatavošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Nedzirdīgo savienība.

 

Teksts: Ivars Kalniņš, 2. aktivitātes darba grupas loceklis
Foto: Juris Grundulis, sabiedriskais novērotājs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas