Search form

05.04.2017

Drukāt

LNS 2016. gada labākā biedrība viesojas Briselē (foto)

Kuldīgas RB biedru grupa septiņu cilvēku sastāvā 27. – 28. martā devās uz Beļģiju. Brauciena mērķis bija vizīte pie Eiroparlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa, lai iepazītu deputāta darbu Eiropas Parlamentā Briselē.


Kuldīdznieki iekļāvās integratīvā grupā kopā ar citiem dalībniekiem no dažādām Latvijas pilsētām, kopskaitā tajā bijām 25 ielūgtie. Kuldīgas RB biedrus braucienam ieteica LNS – par nopelnīto titulu „Gada reģionālā biedrība 2016.”.

Briselē gaisa temperatūra bija + 21 grāds. Piereģistrējāmies viesnīcā un devāmies apskatīt Briseles sirdi "Grote Markt" jeb Lielo laukumu, kur apskatāma brīnišķīga arhitektūra, Pilsētas rātsnams, Karaliskais muzejs, dažādas kafejnīcas un restorāni. Apkārt zied puķes – hiacintes, narcises u.c. Skaisti!

Vēl svarīga lieta, kas noteikti jāizdara, ierodoties Beļģijā, – jānogaršo viņu vafeles.

Gids grupu izvadāja pa Parlamenta ēku. Apskatījām Plenārsēžu zāli un noklausījāmies nelielu lekciju par Eiropas Parlamentu.
Vakarpusē visi tikāmies Lielajā laukumā un vakariņojām kopā ar Krišjāni Kariņu. Sarunas par darbu un dzīvi raisījās brīvā gaisotnē.

Vakarā skatījām pilnīgi citādu Briseles ainavu. Bezpajumtnieki – sievietes, vīrieši un bērni, savilkuši kartona kastes, matračus un segas pie veikala ieejas durvīm, gatavoja sev guļvietas.

Nākamajā dienā apmeklējām Karalisko muzeju, apskatījām dažādas baznīcas un katedrāles. Paldies LNS par jauko dāvanu!

Vairāk par šo lasiet arī aprīļa KOPSOLĪ

Vairāk foto šeit.

 

Žanete Škapare
Foto: no Kuldīgas RB arhīva


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas