Search form

09.05.2017

Drukāt

LNS biedrību praktikumi Latgales reģionā (foto)

Photo

29. un 30. aprīlī Latvijas Nedzirdīgo savienības lielākā projekta “LNS darbības stiprināšana – 2017” ietvaros notika LNS reģionālo biedrību praktikumi – konferences par paveikto darbu 2013. – 2017. gadā Pļaviņās, Daugavpilī un Rēzeknē. Īsumā par katru!


29. aprīlī praktikumi norisinājās Pļaviņās un Daugavpilī, bet 30. aprīlī – Rēzeknē.

Pavērsiens LNS biedrību vēsturē iezīmējies Pļaviņu reģionālajā biedrībā. Pēc valdes priekšsēdētāja Aināra Osmaņa ziņojuma biedri ierosināja iesniegt pieteikumu LNS valdei par savas biedrības likvidēšanu sakarā ar biedru skaita samazināšanos.
Tomēr šai biedrībai vēl jādarbojas līdz tās oficiālajai likvidācijai. Tāpēc tomēr notika vēlēšanas un par biedrības priekšsēdētāju ievēlēja Raiti Rūrānu. Valdes sastāvā ievēlēts arī Ainārs Osmanis un Ilze Gabrānova.

 

Daugavpils biedrībā praktikums pārdomāti un raiti risinājās nesen izremontētajās telpās. Par biedrības priekšsēdētāju atkārtoti un vienbalsīgi ievēlēta Elvīra Čaika. Valdē viņai palīdzēs Gaļina Gura, Igors Čaika, Valentīna Stapkeviča, Regīna Radkeviča, Mārtiņš Bergmans un Jeļena Dmitrijeva.

 

 

Savukārt Rēzeknes biedrības praktikumā piedalījās arī Rēzeknes domes deputāts Jānis Krišāns. Viņš atzinīgi izteicās par LNS Rēzeknes biedrības un domes sekmīgo sadarbību, aicinot to attīstīt arī turpmāk. Klātesošie uzklausīja Rēzeknes biedrības priekšsēdētājas Mārītes Sarkanes ziņojumu par paveikto darbu četru gadu periodā.

Līdzšinējā Rēzeknes biedrības priekšsēdētāja Mārīte Sarkane atkārtoti ievēlēta šajā amatā, bet valdē darbosies arī Jolanta Tutina, Ārija Kopeika, Vita Kravale un Inese Geduša.

 

Plašāka informācija par rakstā minētajām aktivitātēm būs lasāma laikraksta “Kopsolī” 6. numurā.

Informācijas sagatavošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Nedzirdīgo savienība.

 

Teksts: Ivars Kalniņš, 2.aktivitātes darba grupas loceklis
Foto: Kristaps Legzdiņš
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas