Search form

16.05.2017

Drukāt

Latvijas Televīzija piedāvās priekšvēlēšanu raidījumu ciklu "Izvēlies nākotni!" ar surdotulkojumu

Photo

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām un aicinot Latvijas pilsoņus 3. jūnijā balsot atbildīgi, gudri un zinoši, Latvijas Televīzija no 17.maija skatītājiem piedāvās raidījumu ciklu "Izvēlies nākotni!". Cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem tas būs pieejams ar surdotulka palīdzību LTV platformā www.lsm.lv  – gan tiešraides režīmā, gan pēc tam arhīvā sadaļā “Nedzirdīgajiem”.


Sešas priekšvēlēšanu debates ar skatītāju piedalīšanos aptvers visus vēlēšanu apgabalus: Zemgali, Kurzemi, Vidzemi, Latgali un Rīgu.

Katrā vēlēšanu apgabalā par debašu vietu ir izraudzīta pilsēta ar lielāko iedzīvotāju skaitu. Priekšvēlēšanu debates notiks 19. maijā Jelgavā, 24. maijā Daugavpilī, 26. maijā Liepājā un 31.maijā Jūrmalā. Galvaspilsētai Rīgai ir atvēlētas divas diskusijas – 17.maijā un 2. jūnijā.

Debates būs vērojamas darbdienu vakaros pēc “Panorāmas”.

Uz Rīgas domi kandidē 11 politiskās partijas un apvienības, par varu Daugavpilī cīnīsies kandidāti no 13 sarakstiem, Jūrmalā – 12, Liepājā – 10, bet Jelgavā no astoņiem.

Debatēs aicināti piedalīties visu pašvaldību vēlēšanām reģistrēto kandidātu sarakstu pārstāvji ar pirmo vai otro kārtas numuru. Izņēmums - otrās, 2. jūnija debates Rīgā, kurās gaidīsim tikai to partiju līderus – nominētos mēra amata kandidātus, kuras pēc tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS socioloģisko aptauju maija sākumā publicētajiem datiem ierindojas pirmajās septiņās vietās.

Debates vadīs žurnālisti Odita Krenberga un Jānis Geste.

Skaties Latvijas Televīziju un 3. jūnijā izdari gudru izvēli!
 


Atpakaļ

Uz augšu


Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas