Search form

16.12.2009

Drukāt

Nominācijas „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” laureātes godā Rīgas Nedzirdīgo skolas skolotāja Raita Stepāne

  14. decembrī Rīgas Kongresu namā tika godināti labākie Rīgas pilsētas interešu izglītības pedagogi, kolektīvi un audzēkņi. Šī jaukā tradīcija pēc Rīgas Domes ierosmes aizsākās pirms 10...
 
14. decembrī Rīgas Kongresu namā tika godināti labākie Rīgas pilsētas interešu izglītības pedagogi, kolektīvi un audzēkņi. Šī jaukā tradīcija pēc Rīgas Domes ierosmes aizsākās pirms 10 gadiem un notiek regulāri katru gadu sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru „Rīgas Skolēnu pils” un Rīgas Interešu izglītības metodisko centru.
 
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja E. Aldermane pasniedza balvas nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, kurai tika izvirzīti tie pedagogi, kas 30 un vairāk gadus sekmīgi strādājuši interešu izglītības jomā.
 
Nominācijā apbalvoti 11 pedagogi, kuri interešu izglītībā veiksmīgi integrējuši bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām un no dažādām riska grupām. Sumināja arī tos audzēkņus, kolektīvus un pedagogus, kuri guvuši izcilus panākumus starptautiskajos un Latvijas pasākumos utt., labākie nometņu vadītāji un pedagogi nominācijā „Par ieguldījumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanā” u. c.
Prieks par to, ka apbalvoto vidū ir arī Rīgas Nedzirdīgo skolas apģērbu šūšanas – modelēšanas pulciņa skolotāja Raita Stepāne. Viņas darba rezultāti sekmīgi prezentēti daudzās modes skatēs, konkursos un paraugdemonstrējumos Rīgas pilsētas, republikas un starptautiskā mērogā.
 
Raita skolā strādā jau 33 gadus un apmācījusi jo daudzus audzēkņus šūšanas prasmē un gaumīga apģērba stila noslēpumos. Par to paldies viņai saka meitenes, kas pašas guvušas panākumus skatēs (A. Meiere, M. Indriksone, I. Vilciņa u.c.).
Skolotāja Raita ir daiļamata meistare, studijas „Draudzība” dalībniece. Lielu darbu viņa ar  saviem audzēkņiem ieguldījusi tādu daiļdarbu radīšanā kā 63 skolu kopīgā izšuvumā „Kopā vienā saules ziedā,” Latvijas 90. gadskārtai veltītajā kompozīcijā „No Koraļļu rifiem līdz Baltijas jūrai” u.c.
 
Tuvāk ar Raitas Stepānes un viņas audzēkņu veikumu var iepazīties prezentācijas materiālā „No idejas līdz gatavam tērpam” (uzspiediet šeit ).
 
 
Teksts: Ilze Kopmane
16.12.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas