Search form

27.11.2017

Drukāt

Uz konferenci "Darba tirgus pieejamība personām ar invaliditāti"aicināti visi

Photo

Visi interesenti aicināti piedalīties konferencē “Darba tirgus pieejamība personām ar invaliditāti”, ko trešdien, 29. novembrī, rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.


Savos pieredzes stāstos par nodarbinātību dalīsies cilvēki ar invaliditāti, nodarbinātības politikā iesaistīto iestāžu pārstāvji informēs par valsts politiku un plāniem šajā jomā. Tiks prezentētas vadlīnijas darba devējiem par darba vides pielāgošanu cilvēku ar invaliditāti nodarbinātībai.

No LNS puses konferencē uzstāsies divi pārstāvji: par tēmu “Personu ar invaliditāti valsts politika” – Varis Strazdiņš (no pl. 10) un par tēmu “Vadlīnijas darba devējiem “Darbinieku ar invaliditāti nodarbinātība”” – Edgars Vorslovs (no pl.15).

Konference notiks pl. 9 – 17 (dalībnieku reģistrācija no plkst. 8.30) Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā. Telpās būs nodrošināta vides pieejamība, akustiskā cilpa konferenču zāles C daļā, surdotulkojums.

Dalība konferencē ir bez maksas. Aicināti visi, ikviens vēl var pieteikties.

Programma un reģistrācija konferencei šeit: https://www.registration.lv/nodarbinatiba 

Konferences gaita būs vērojama tiešraidē: www.tiesibsargs.lv (zīmju valodas tulkojumu pievienos pēc 2 nedēļām).

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas