Search form

03.08.2018

Drukāt

Uzmanību! Iesaistāmies!

Photo

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un novērtēt Rīgas transporta infrastruktūru (sistēmu). Tā ir ļoti svarīga gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem – kājāmgājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem un ikvienam, kurš pārvietojas ar sabiedrisko transportu.


Tāpēc Valsts kontrole aicina gan rīdziniekus, gan visus citus aizpildīt aptaujas anketas par savu pieredzi ar dažāda veida transportu Rīgā.

Ikvienam ir svarīgi droši un ērti nokļūt no kādas vietas Rīgā uz citu vietu. Piemēram, no darba uz mājām. Aizpildot anketu, mēs palīdzēsim uzlabot transporta sistēmu Rīgā. Nav svarīgi, vai mēs pārvietojamies ar sabiedrisko transportu vai ar savu personīgo auto, velosipēdu vai citu transportlīdzekli.

Aptaujas aizpildīšanai nepieciešamas 3 – 15 minūtes. Iegūtā informācija ir anonīma un tiks izmantota apkopotā veidā.
Saite uz aptauju: www.visidati.lv/aptauja/1377685672/

Ja pašiem anketas aizpildīšana sagādā grūtības, var vērsties pēc palīdzības pie biedrību vadītājiem, sociālajiem rehabilitētājiem, klientu apkalpošanas speciālistes Vitas Alksnes vai sociālās darbinieces Sandras Gutānes Rehabilitācijas centrā. Var izmantot arī zīmju valodas tulku pakalpojumus.

 

Zigmārs Ungurs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas