Search form

22.08.2019

Drukāt

KOPSOLĪ 65 gadu jubilejas numurā lasiet!

Photo

Veidojot KS 1107. numuru, pārskatījām daudz notikumu un faktu, kas risinājušies gadu gaitā KS garajā ceļā līdz tā 65. gadskārtai šī gada 1. augustā. Par godu tam kā dāvana jubilejai 5. – 7. lpp. veidots atskats uz Latvijas nedzirdīgo preses attīstības ceļu.


SVEICIENI

Siltu sveicienu viņu dzīves jubilejā sūtām LNS Goda biedrēm REGĪNAI RIZIKAI un DACEI PITERNIECEI .
Sveicam arī visus rītausmiešus, kuri ar vēl nebijušu izrādi – deju šovu skaisti atzīmēja sava nama pastāvēšanas faktu: “Rītausmai” šogad 50!

Vēl šajā numurā – par to, ko paveikusi LNS vadība; par Surdocentra jauno piedāvājumu; vairāku projektu norisi; autoskolas piedāvājumu; pieredzi Cēsu LAMPAS festivālā un Francijas nedzirdīgo kultūras festivālā u. c.

PAR CITĀM JUBILEJĀM – NĀKAMREIZ

Vēstures fakti liecina, ka pirms 90 gadiem nodibināta Vidzemes Kurlmēmo biedrība, bet pirms 70 gadiem – LNB Smiltenes nodaļa ( 1949.14.08), un te vietā pieminēt mūžībā aizgājušo LNS Goda biedru ALFRĒDA ČABURA (6. 08) un JĀŅA LEIMAŅA (16.07)nopelnus, kuriem attiecīgi aprit 110 un 90 gadi.

Par to un daudz ko citu varēsiet lasīt septembra numurā – piemēram, par LNS pārstāvju pieredzēto WFD kongresā, mūsu nedzirdīgo mākslinieku grupas iespaidiemi Baltkrievijas plenērā; par jaunatklāto nedzirdīgo latviešu tēlnieci Aneli Baluli u.c.

Cienījamie KS lasītāji, pateicoties jūsu interesei un atbalstam, iznākuši jau 1107 KS numuri. Paldies visiem, kas KS lasa, skata, mums raksta, dalās pārdomās, iesaka tēmas un idejas, – paldies par uzticību mūsu avīzītei!

 

Ilze Kopmane
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas