Search form

15.11.2019

Drukāt

Lasiet “Kopsolī” gada priekšpēdējo – 11. numuru!

Photo

Kā jau pieklājas novembrī – Patriotu mēnesī – 1. lappusē sākas un 3. lpp. turpinās stāsts par Latvijas valsts pirmsākumiem, par to, kādos apstākļos parādījās ideja par pilnīgi neatkarīgu Latvijas valsti. Cik vietās un kur Latvijā ir 18. novembra iela?


Neatkarības noskaņās ir uzrakstīts arī Alda Ādamsona atmiņu stāsts par viņa dalību Baltijas Ceļā, kad viņam bija tikai 8 gadi (3.lpp.).

“Kopsolī” jaunums – erudīcijas konkurss “LNS – 100”. Nolikumu var izlasīt 10. lappusē. Visiem LNS patriotiem jāpiedalās konkursā! Godiniet LNS simtgadi, piedalieties, uzvariet un saņemiet balvu!

Nedzirdīgo kultūras dzīves avotam Rītausmai – 50! Par to apraksts pirmajā un turpinājumā 6. lpp.

Jauniešu centra konferences atreferējums 7. lapaspusē.

Par LNS reģionālo biedrību realizētajiem projektiem stāstīts 8. un 9. lappusē.

Bet 10. lappusē var uzzināt, kādās Apotheka aptiekās pieejams e-tulks. Biedrības jau sākušas organizēt ekskursijas savās pilsētās uz šīm aptiekām, lai abas puses – gan aptiekas darbinieki, gan nedzirdīgie klienti tuvāk iepazītos un sadraudzētos.

Novembrī ir jubilejas mūsu 2 LNS Goda biedrēm – Veronikai Cvetkovai un Guļiko Kandelaki. Vēl pirms Kopsolī 11. numura izdošanas LNS viceprezidente Inese Immure, Rīgas RB priekšsēdētājs Ivars Kalniņš un LNS Informācijas nodaļas pārstāvis Zigmārs Ungurs paspēja paviesoties pie V. Cvetkovas. Izlasiet! Bet Guļiko jubileja vēl tikai būs – 25. novembrī!

 

Zigmārs Ungurs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas