Search form

16.09.2020

Drukāt

Jauns LTV raidījums “Pārtikas revidents”- ar subtitriem

Photo

No sestdienas, 19.septembra, LTV 1 pārraidīs jaunu raidījumu “Pārtikas  revidents” ar subtitriem. Tas būs skatāms  LTV 1 sestdienās plkst. 13 : 25  ar subtitriem.

 

"Pārtikas revidents" būs analītisks raidījums, kas pētīs veikalu plauktos un tirgū pieejamās pārtikas izcelsmi, saturu un cenu atšķirību, katru nedēļu īpašu uzmanību veltot kādam produktam. Kas patiesībā ir šī produkta sastāvā? Kas ir izplatītākie mīti par to un vai tie ir patiesi? Kur un kā šis pārtikas produkts tiek radīts? Vai cena vienmēr nozīmē kvalitāti?


Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes tiks meklētas jau drīzumā.  Raidījuma idejas autors ir žurnālists un raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" vadītājs Guntis Bojārs, bet raidījumu "Pārtikas revidents" vadīs Ieva Strazdiņa.

 

1. sērija  ar subtitriem – 19.septembrī plkst. 13 : 25 LTV 1.

 

Pirmās sērijas galvenā varone – sēne. Rudenī latvieši dodas uz mežu, lai lasītu sēnes. Cik daudz mēs par tām zinām? Kā atšķiras meža sēnes no tām, kas nopērkamas veikalā? Un tās, kas veikalā – kur tās aug un kā nonāk mūsu veikalu plauktos? Vai sēnes ir veselīgas un kas ir to sastāvā – to skaidros “BIOR” analīžu rezultāti. Tāpat arī uzzināsim, kas ir visbiežāk pieļautās kļūdas virtuvē, sēnes apstrādājot, un iepazīsim neparastus produktus, kuru sastāvā, kā izrādās, arī ir sēnes. Raidījumā sazināsimies arī ar ārzemniekiem – skaidrosim, vai tiešām sēņu lasīšana raksturīga tikai latviešiem. Uzzināsim, kas ir indīgās sēnes un kāpēc tās ir īpaši bīstamas, kā arī, vai,  sēnes nepareizi apstrādājot, arī ēdamās kļūst bīstamas mūsu veselībai.

 

Visi raidījumi ar subtitriem pēc to pārraidīšanas LTV 1 tiek uzglabāti LTV arhīvā. Nedzirdīgajiem pieejamās pārraides atrodamas šeit: : https://ej.uz/nedzirdigajiem.

 

 

Sarmīte Plūme

LTV redaktore


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas