Search form

17.08.2010

Drukāt

Organizācija Discovering Deaf Worlds aicina ceļot

Discovering Deaf Worlds (DDW – tulkojumā: „Atklāj nedzirdīgo pasaules”) galvenais mērķis ir atbalstīt starptautiskās nedzirdīgo organizācijas, sekmēt sapratni un finansiāli atbalstīt vietējās nedzirdīgo skolas un organizācijas, vienlaikus dodot iespēju nedzirdīgiem tūristiem valdzinošos tropiskos lietus mežus Kostarikā, braukt laivās pa kanāliem brīnišķīgajā Bangkokā, Taizemē un atklāt senās Angkorvatas drupu noslēpumus Kambodžā. Turklāt to visu var redzēt, vērot vietējā nedzirdīgā gida stāstījumu zīmju valodā.


 

 DDW ir pašu nedzirdīgo dibināta bezpeļņas organizācija, kas darbojas ASV,  un tās galvenais uzdevums ir piedāvāt nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem ceļotājiem iespēju atklāt unikālas civilizācijas un iepazīt dažādas valstis,  vienlaikus iesaistoties pasaules valstu nedzirdīgo komūnu atbalstā.

Ceļotāju veiktās iemaksas par tūrisma braucieniem veido ziedojumu fondu, un tādējādi viņi piedalās nedzirdīgo klubu izveidošanā visās 76 Taizemes provincēs, atbalsta vēsturē pirmās zīmju valodas vārdnīcas Kostarikā izdošanu, finansiāli stimulē nedzirdīgos studentus Kambodžā, lai tie varētu labāk apgūt runas iemaņas, kļūt materiāli patstāvīgi un spētu paši uzturēt savas ģimenes.

Šo ceļojumu dalībnieki iegūst zināšanas par katras tautas zīmju valodu, par to, kā dzīvo šo valstu nedzirdīgie pilsoņi. Bez tam visos braucienos tūristus pavada gidi, kas runā angļu un amerikāņu zīmju valodā.

DDW sadarbojas ar sociāli atbildīgo ceļojumu aģentūru GoPhilanthropic. Tās  mītne atrodas tajā pašā pilsētā, kur darbojas DDW – Ročesterā.

DDW plāno katru gadu organizēt vairākus tālus ceļojumus, pirmais brauciens uz Kambodžu un Taizemi notiks š.g. 12. – 23. oktobrī. Cena – 2250 $ vienam cilvēkam. Pieteikšanās līdz 2010. gada 30. augustam. Kontaktpersona – Deivids Džastiss (David Justice),
e-pasts: [email protected] , vai arī apskatiet informāciju GoPhilanthropic mājas lapā: http://www.gophilanthropic.com/you/deaftravel.php .

Tulkojis: Pēteris Vilisters

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas