Search form

21.03.2011

Drukāt

Čempionātā uzvar sporta kluba „Nedzirdīgo boulings” spēlētāji

2011. gada 20. martā boulinga centrā „Bowlero” noslēdzās Latvijas Nedzirdīgo čempionāts boulinga dubultspēlēs. Tajās sacensībās piedalījās 9 sieviešu pāri un 10 vīriešu pāri no šādiem sporta klubiem: Nedzirdīgo boulings, Tālavas Nedzirdīgo sports, ŠaDa un Liepava.

Dubultspēlēs sieviešu konkurencē uzvarēja Līga Liniņa kopā ar Mairitu Reinholdi (Nedzirdīgo boulings), bet otrajā vietā - Līva Vaivade un Ilona Ozola (Nedzirdīgo boulings).  Trešo vietu un bronzas medaļu izcīnīja Liepavas sieviešu pāris – Ilze Jaunzeme un Arita Dirnēna.

Par uzvarētājiem dubultspēlēs vīriešu komandām kļuva Aleksandrs Liniņš pārī ar Māri Dukuru, 2.vietā – Sergejs Vorobjovs un Vladimirs Lagunovs. Bet trešie bija Jānis Naļivaiko un Juris Mauriņš. Visi pirmo trīs vietu ieguvēji ir no sporta kluba Nedzirdīgo boulings.