Search form

29.03.2011

Drukāt

Pavasarīgais – ­ trešais „Kopsolī” šajā gadā: Pirmajā vietā lieliskās LNS sievietes

Photo

Laikraksts jau gaida savus uzticīgos lasītājus redakcijā, biedrībās, kultūras centrā „Rītausma”. Protams, arī jūsu pastkastītēs jau tas bijis! Saņemiet, skatiet un uzziniet – tur ir daudz, un katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko tēmu, lasīt un arī vērot daudzus foto no dažādiem pasākumiem.


Ieraudzīsiet LNS skaistākās meitenes un starp viņām arī pašu Mis LNS jeb – kā starptautiski viņu esam nosaukuši – Mis Deaf 2011. Tā ir Vita Riņķe! Uzzināsiet par konkursa gaitu, ko domā žūrija un pašas meitenes.
 
Mums bez tam vēl ir tik daudz lielisku sieviešu! Viņu vidū jaunuzņemtās LNS Goda biedres Dace Lāce, Veronika Kazule, Visija Gorūza ar savu dzīves stāstu.
 
„Kopsolī” lappusēs arī kultūras centra „Rītausma” direktores – Maruta Piterniece (eks) un Brigita Aldersone (pašreiz) – stāsta, kā jūtas, ko šobrīd dara, ko iecerējušas turpmāk.
 
Un tas arī vēl nav viss šajā, var teikt, Sieviešu dienai veltītajā numurā.  To skaidri apliecina daudzie foto no šova „Krāsainie sapņi” un raksts par tā dalībniekiem kārtējā iznācienā, kurā bija daudz brīnišķīgu, skaistu un neatvairāmu sieviešu.
 
Vēl viens jauks notikums – melogrupai Alias desmit gadu pastāvēšanas svētki. Grupas foto redzams, ka tur arī gana daudz brašu dziedošu puišu un meiteņu.
 
Arī pārējos rakstos un ziņās no biedrībām bieži pavīd labi vārdi, veltīti sievietēm – ikdienas darba darītājām biedrībās, pasākumu organizatorēm un dalībniecēm, tām, kas iekļuvušas darba tirgū (šoreiz ārzemēs) un arī – kas ārpus tā (Latvijā).
 
Arī skolu dzīvē priecīgs notikums –  vēl vienu dzimšanas dienu – 171. pēc kārtas un vēl vecajā vietā nosvinējusi Rīgas skola.
 
Un ieskatieties pēdējās lappuses cerīgajā ziņā, ka no valsts budžeta (!) apmaksāšot tulka pakalpojumus augstskolā studējošiem.
 
Komunikācijas centrs lūdz pieteikties tos esošos un topošos studentus, kuriem būtu šāda vajadzība.
 
Tas viss un daudz kas cits lasāms 16 krāsainās lappusēs vienīgajā, speciālajā laikrakstā tieši jums! Uz tikšanos aprīlī!
 
Teksts: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas