Search form

26.04.2011

Drukāt

Kā rīdzinieki, jelgavnieki un tukumnieki jokojās

Photo

Parasti kā Joku dienu atzīmē 1. aprīli, kad cilvēki savā starpā izspēlē dažādas jautras situācijas, māņus un sīkas blēdības. Šajā dienā „Aprill, aprill” tiek minēts visvairāk, kaut gan vairāk jokoties var arī visu mēnesi – un ne tikai!


Un tā Rīgā aizsāktā Joku diena projekta „Klusuma pasaule” ietvaros 17. aprīlī turpinājās arī Tukumā.

Tematiskais pasākums „Joku diena”notika Tukuma Invalīdu sporta klubā, piedaloties arī viesiem rīdziniekiem un jelgavniekiem. Tajā ar mazu koncertprogrammu uzstājās šova „Krāsaini sapņi” dalībnieki no kultūras centra „Rītausma”: Biruta Lasmane ar Lilitu Lukinu, kā arī Maiga un Juris Elbroti

Ap 60 apmeklētāju varēja pēc tam iesaistīties dažādās jautrās aktivitātēs, atjautīgās spēlēs, neparastās rotaļās. Dalībnieku smaidi un smiekli nerima līdz pašām beigām. Smieklu jūrā ienira arī KC „Rītausma” direktore Brigita Aldersone.

Ne vienā vien pētījumā  pierādīts, ka smiekli pagarina mūžu, uzlabo garastāvokli un pat sniedz nelielu vitamīna devu. Smiešanās palīdz samazināt risku saslimt ar sirds slimībām, novērš strīdus, vairo dzīvesprieku un  tātad – uzlabo dzīves kvalitāti. To ir sapratuši un uz to tiecas rīdzinieki, tukumnieki un jelgavnieki!  Lai rullē!Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Māra Lasmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas