Search form

19.05.2011

Drukāt

Iznācis „Kopsolī” maija numurs

Photo

Tāda gaiša, priecīga un pavasarīga šoreiz mūsu avīze – gan dizaina, gan satura veidojumā.


Jāteic uzreiz, daudz labu ziņu tajā. Ir aizvadīti vairāki svētki, kuru atbalsis vēl jūtamas šajā numurā: ir godā celtas sievietes – gan mātes, ģimenes pavarda kopējas; gan lieliskas un aktīvas sabiedriskā darba veicējas. Un blakus viņām – „stiprie pleci”, uz kuriem balstīties!
Nosaukšu tikai dažus rakstus no šīs jomas: intervija ar tulku Ivetu Lāci – Miezīti, saruna ar Dručkus, Stupānu un Tīdemaņu ģimeni, drāmas kolektīva godināšana 65. gadadienā u.c.

Īpaši ieteiktu izlasīt interviju ar Gotfrīdu Briedi
, kas veidota par godu LNS 91. dzimšanas dienai, kas aprit 19. maijā. Tajā atradīsiet interesantas ziņas par to, kāda bija tagadējās vecākās paaudzes jaunība, kā ļaudis toreiz mācījās, strādāja, aizrautīgi darbojās savā nedzirdīgo organizācijā, sportoja, kā dzīvo tagad, nezaudējot interesi par visu, kas notiek savienībā.

Par LNS izvērsto plaša apjoma darbību
mūsdienās izteiksmīgi liecina aprīļa nogalē notikušās Domes sēdes materiāli – atskaites finansiālajā jomā; kultūras un organizatoriskajā darbā, KC „Rītausma”; LNS statistikas dati utt. Par to tuvāk lasiet paši 2. lpp.

Pa vienai lappusei veltīts
 nekustamo īpašumu tēmai; ziņām no biedrībām; sportam; kultūrai, sociāliem risinājumiem – šoreiz ārzemēs.
Bet šī apskata noslēgumāpievēršu jūsu uzmanību centrālajai tēmai šajā numurā, un tā ir neatliekamās palīdzības izsaukšana ārkārtas gadījumos. Šajā vides pieejamības jomā, ko pazīstam ar apzīmējumiem – 112, beidzot iezīmējas pozitīvas pārmaiņas. Kādas tās būs, kā nedzirdīgiem cilvēkiem būs jārīkojas, izsaucot ārkārtas palīdzību, par to plašāk skaidrots 1., 7. un 8. lpp. Minēti arī ārvalstu pieredzes piemēri.

Visi lasītāji lūgti atsaukties ar saviem ierosinājumiem arī Valda Voitkēviča idejai par LNS vēstures liecību saglabāšanu. Un savlaicīgi ieplānojiet došanos uz festivālu Liepājā 18. jūnijā pl. 13.

Bet „Kopsolī” ar jums, cienījamie lasītāji, atkal tiekas jūnija numurā!
 
 
Teksts: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas