Search form

28.06.2011

Drukāt

Jauniešu ievērībai: piedāvāta iespēja būt nometnē Holandē (video)

Starptautisko nedzirdīgo un dzirdīgo jauniešu apmaiņas (treniņnometne) šogad notiks no 30. jūlija līdz 11. augustam Ommenā, Nīderlandē. Jauniešu apmaiņu tēma ir: „Vai jūs redzat, tas notiek?”.


Piedalās nedzirdīgie un dzirdīgie jaunieši no 5 dažādām valstīm: Nīderlandes, Ungārijas, Rumānijas, Latvijas un Grieķijas.

Dalībniekiem tiksies, lai apmainītos pieredzē, kopā   darītu un radītu jaunas lietas, strādātu, pētītu, izteiktos. Organizatori koncentrējas uz to, ka nedzirdīgie un dzirdīgie jaunieši mācās cits no cita, apgūst līdz tam nezināmas atšķirības kultūrā, paradumos un veidos, kā sazināties.
Būs ļoti aktīvas programmas ar lielām iekštelpas un ārpustelpas aktivitātēm, sadarbība ar dažādiem medijiem.

Lielākā daļās no apmaiņām tiks izmantoti tulku pakalpojumi, iztulkojot no angļu valodas runām uz starptautisko zīmju valodām un otrādi.

Vecums: dalībniekiem 18 – 25 gadi.
Dalībnieku skaits: 3 nedzirdīgie un 3 dzirdīgie.
Pieteikšanās termiņš: 1.jūlijs.
Dalības maksa: 60 eiro.
Grupas līdere: Karīna Beisone-Kuzmina.
 
Pēc atgriešanās organizatori atlīdzinās 70% no ceļa izdevumiem.
 
Plašāku informāciju angļu valodā skatīt šiet.
 
Ja vēlaties piedalīties šajās jauniešu apmaiņās, piesakieties pie viceprezidentes Karīnas Beisones-Kuzminas, sūtot e-pastu uz [email protected] vai SMS 26108402
 
LNJO pārstāvji Karīna Beisone-Kuzmina un dzirdīgais Edvarts Šulcs sakarā ar šo pasākumu 15. – 17. maijā piedalījās pārstāvju tikšanās Ommenā, Nīderlandē.
  
 


Ziņo: Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija  (LNJO)

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas