Search form

01.07.2011

Drukāt

Šoreiz „Kopsolī” ļoti centīgs – klāt jau jūlija numurs

Photo


Pirmajā lappusē un, var teikt, arī vairākās pārējās – pirmajā vietā jaunatne: skolās bijuši izlaidumi, un nu jāplāno tālākais dzīves ceļš.
Ko viņi domā, kurp dosies, ko darīs – par to ar „Kopsolī” dalās pārdomās skolu beidzēji no Valmieras, Raiņa skolas, Jūrmalas, Alsviķiem.

Savā veidā skolas tēmu turpina
 Ineses Immures interviju apkopojums „Bija daudz sapņu, bet…” – saruna  par dzīves ritumu pēc skolas ar vienas klases absolventiem, kuri Valmieras Nedzirdīgo skolu beidza 1971. gadā.

Rīgas skolā jurģi
– šim notikumam „Kopsolī” seko vismaz gada garumā un noteikti arī turpmāk to darīs.

Festivāls Liepājā
– tradicionālais pašdarbnieku atskaites saiets,  viens no gada skaistākajiem notikumiem nedzirdīgo kultūras dzīvē arī radis atspoguļojumu savā lappusē.

Prieks par tiem uzņēmīgajiem ļaudīm
 mūsu vidū, kas, par spīti ekonomiskām grūtībām un šķēršļiem, rod iespēju laukos ne tikai izdzīvot, bet arī dzīvot ar iecerēm nākotnē.  „Kopsolī” piedāvā ieskatu divās saimniecībās.

Iesaku izlasīt
arī par to, kā LNS un mums visiem veicas projekta „Klusuma pasaule” uzdevumu izpildē – tagad, kad šis liela apjoma pasākums (izmaksas vairāk nekā 1.57 miljonu Ls) jau ir pusē.  „Kopsolī” intervē arī  LNS prezidentu, par savu darbu stāsta aktivitāšu vadītāji.

Interesantu dzīves/mīlasstāstu
 par mūsu tautieti Līgu, kura aizprecējusies uz Turciju, veidojis Ivars Kalniņš.
Protams, ir arī pārskats par LNS mājaslapas jaunumiem, ziņas no biedrībām, sporta dzīves, kā arī lasītāju vērtējums par „Kopsolī” jūnija numuru.
Pēdējā lappuse kā parasti – ar paziņojumiem, sludinājumiem, īpašiem sveicieniem, apsveikumu augusta jubilāriem utt. Der ieskatīties.

Pēc avīzēm šoreiz jāiet uz Rīgas biedrību
, jo redakcija jūlijā slēgta. Lai jums laba lasīšana! Tiksimies augusta nogalē  8. numura rakstu slejās.


Teksts: Ilze Kopmane
 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas