Search form

07.10.2011

Drukāt

Aktivitātes nedēļas nogalē!


RĪGĀ
Lekcija „Tavas tiesības un pienākumi”
Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notiks informatīvā bloka seminārs nodarbinātības jautājumos. Līdztekus teorijas skaidrošanai notiks arī praktiskās nodarbības, lomu spēles darba intervijās un citas saistošas lietas.
Notiek: 8.oktobrī pl.11, KC „Rītausma”, Kandavas ielā 27
 
16. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde "Baltic Furniture 2011"
Šogad izstādē piedalīsies vismaz 140 dalībfirmas no Baltijas valstīm, Polijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Indijas, Kipras u.c. Būs gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti, gan arī nelieli, nesen dibināti ražotājuzņēmumi, kas apmeklētājiem piedāvās ērtas, drošas un funkcionālas mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūru, komplektējošās detaļas, apdares materiālus, kā arī interesantus un košus interjera priekšmetus un akcentus.
Notiek: 7. un8.oktobrī pl. 10 – 18; 9.oktobrī pl. 10 -17; starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Ķīpsalas ielā 8
Ieeja: pieaugušajiem 3 Ls; pensionāriem, invalīdiem un skolēniem 2 Ls; bērniem līdz 7 gadiem bez maksas; ģimenes biļete (2 bērni un 2 pieaugušie) 7. 50 Ls

VENTSPILĪ
Kartupeļu dumpim – 120
Pasākums visiem kartupeļu ēdājiem, kuri varēs: oglēs cept kartupeļus, rotāties kartupeļu ziediem, darināt savus kartupeļu vīriņus, sieviņas un vaboles, ar klīstera atbalstu piedalīties kopīgajā zelta kartupeļa skulptūras tapšanā, izgatavot personīgo kartupeļa zīmogu, pagaršot našķus un baudīt muzikālus priekšnesumus.
Notiek: 8. oktobrī pl. 16 – 19, Livonijas ordeņa pilī
Ieeja: pieaugušajiem 1.50 Ls; studentiem, skolēniem, pensionāriem un invalīdiem 0.75 Ls; ģimenes biļete 2.50 Ls
 
Muzikāla leļļu teātra izrāde "Lācīša Pūka rudens karuselī"
Pasākums visai ģimenei un ikvienam interesentam.
Notiek: 9. oktobrī pl. 12 Bērnu pilsētiņā, pl.15 atpūtas parkā „Fantāzija”
 
KULDĪGĀ
Hercoga Jēkaba gadatirgus
Hercoga Jēkaba rudens tirgū būs viss – pilni rati dabas veltēm un meistaru darinātām lietām no visa Kuldīgas novada. Katra pagasta ļaudis cels laukā no apcirkņiem, pagrabiem, lādēm, mucām un toveriem to labāko, kas pašu rokām audzēts, raudzēts, darināts un brūvēts. Būs dažādas spēles, cirks un pašgatavotu kuģīšu regate.
Notiek: 8.oktobrī pl. 11 – 15, Kuldīgas Rātslaukumā
 
VALMIERĀ
Vēsturiskais Simjūda gadatirgus
Interesenti varēs iegādāties dažādus amatnieku darinātus džemperus, šalles, segas, pledus, kā arī ēdienus un rotaslietas. Tāpat pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs aplūkot un iegādāties dažādus koka un pinumu izstrādājumus. Skatītājus priecēs muzikāli priekšnesumi.
Notiek: 8.oktobrī pl. 9 – 15, Valmieras senpilsētā – Rīgas ielas posmā no Katrīnas ielas līdz Ziloņu ielai, Rātslaukumā un Livonijas ordeņa pils teritorijā
 
Kaķu, mājas sesku un dekoratīvo suņu izstāde
Izstādē būs aplūkojami aptuveni 40 dažādu šķirņu kaķi, kas guvuši augstu novērtējumu un godalgotas vietas. Apmeklētāji varēs ne vien aplūkot, bet arī iegādāties gan dažus mēnešus, gan arī aptuveni pusgadu vecus kaķēnus. Tāpat varēs apskatīt arī vairāku šķirņu dekoratīvos suņus, piemēram, jorkus un pūdeļus.
Notiek: 8. oktobrī pl. 10 – 16, Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10
Ieeja: 1 Ls; bērniem līdz 7 gadiem 0.50 Ls
 
Apskatu no interneta materiāliem sagatavoja: Gunta Birnīte

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas