Search form

21.10.2011

Drukāt

Pirmo reizi Igaunijā Nedzirdīgo teātra un filmu festivāls

Sestdien, 15. oktobrī Tallinas centrā norisinājās Igaunijas Nedzirdīgo teātra un filmu festivāls, kuru organizēja Igaunijas Nedzirdīgo savienība sadarbībā ar Igaunijas Nedzirdīgo jauniešu organizāciju (EKNO). Tajā demonstrēja trīs teātra izrādes un sešas filmas.


Šo pasākumu apmeklēja vairāk nekā 100 apmeklētāju. Festivāla teātra izrādes un filmas vērtēja profesionāla žūrija, tika noskaidroti uzvarētāji nominācijās „Labākā aktrise”, „Labākais aktieris”, „Labākā filma” un „Labākā teātra izrāde”. Titulu „Labākā aktrise” ieguva latviešu izcelsmes igauniete Melisa Ozerska (no filmas „Nedzirdīgs bērns un noziedznieks”).

Šis pasākums tika realizēts projekta ietvaros ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Jāpiebilst, ka kaimiņiem igauņiem vispār nav tādas festivālu tradīcijas kā LNS, tāpēc minētais festivāls viņiem ir unikāls notikums un nedzirdīgo organizācijas vadība cer, ka tas notiks arī nākamgad.
 
Par šo pasākumu ziņoja Igaunijas TV Nedzirdīgo ziņu pārraidē 16. oktobrī. Video sižetu varat noskatīties šeit ( skatīties no 2:04).

Paldies Karīnai Beisonei – Kuzminai par šo informāciju.
 
 
Vairāk foto skatiet šeit.
 
Teksts: Ivars Kalniņš

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas