Search form

26.10.2011

Drukāt

Konkursā „Iepazīsti savu pilsētu” uzvar Juris Ozoliņš

21.oktobrī notika konkurss „Iepazīsti savu pilsētu”. Bija pieteikušies 14 biedri no Kuldīgas un Rīgas biedrības. Konkursa dalībniekiem tika izskaidroti noteikumi un izdalīti attēli ar 23 objektiem, kurus dalībniekiem 1 stundas laikā vajadzēja atrast Kuldīgas vecpilsētā. Kā izrādījās, uzdevums nebija nemaz tik vienkāršs, jo ikdienā nemaz nepievēršam uzmanību dažādiem sīkumiem kā, piemēram, ēku durvīm, terasēm u.t.t.


Pilnīgi visus objektus neizdevās atrast nevienam. Visvairāk objektus atrada Juris Ozoliņš, kas bija ieradies ar nokavēšanos, savukārt Janīnai Birģelei, Sandrim Liepiņam un Dianai Jurševskai bija vienāds atrasto objektu skaits, tāpēc uzvarētājs tika noteikts pēc papildus uzdevumu veikšanas, kurā labākie izrādījās Janīna Birģele un Juris Ozoliņš. Abiem vienāds punktu skaits. Lai noteiktu uzvarētāju, nācās gatavot vēl vienu papildus uzdevumu, kurā uzvarēja un līdz ar to par visa konkursa uzvarētāju kļuva Juris Ozoliņš.

Visiem dalībniekiem ļoti patika šāda veida konkurss, tāpēc noteikti nākamgad ikvienam būs iespēja atkal piedalīties šādā Kuldīgas biedrības rīkotā konkursā.Teksts un foto: Žanete Škapare


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas