Search form

19.10.2012

Drukāt

Meitenes un puiši, piesakieties skaistumkonkursam „Mis & Misters LNS 2013”!

LNS vadība ziņo, ka 2013. gada sākumā tiks organizēts nedzirdīgo meiteņu un puišu skaistumkonkurss „Mis & Misters LNS 2013”, un aicina nedzirdīgos jauniešus piedalīties šajā skaistumkonkursā.
Pirmo reizi nedzirdīgiem jauniešiem Latvijā šādā veidā būs iespēja apliecināt savu skaistumu, talantus un drosmi. Skaistumkonkursā var pieteikties neprecētie puiši 18 – 30 gadu vecumā. Bet meitenes var pieteikties 18 – 28 gadu vecumā, jābūt neprecētām un bez bērna. Pretendentiem jāpārvalda zīmju valoda.
 
Uzvarētājiem būs iespēja piedalīties starptautiskajā nedzirdīgo skaistumkonkursā „Miss & Mister Deaf World 2013” 6. – 16. jūlijā Prāgā, Čehijā.
 
Jaunieši, izmantojiet šo lielisko iespēju un piesakieties līdz 1. decembrim pie Brigitas Aldersones: personiski vai e-pastā – [email protected], mob.tel. 26446614 vai Vitas Kamares: personiski vai e-pastā – [email protected].
 
Meitenes un puiši! Jums šajā skaistumkonkursā ir iespēja ne tikai uzvarēt, bet parādīt, ka jums ir skaistums, gudrība, talants, varēšana. Protams, tā ir arī iespēja būt lieliskā radošajā komandā, gatavojoties konkursam. Nepalaidiet to garām!
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas