Search form

30.03.2006

Drukāt

2006.g. marts (6)

     Priekšlikumi ņemti vērā   Šī gada janvārī LNS Dome apstiprināja rīcības plānu LNS 16.kongresa izteikto priekšlikumu izpildei. Tādu būtisku, savienības darba virzībai n...
    
Priekšlikumi ņemti vērā
 
Šī gada janvārī LNS Dome apstiprināja rīcības plānu LNS 16.kongresa izteikto priekšlikumu izpildei. Tādu būtisku, savienības darba virzībai nepieciešamu ierosinājumu bija krietni daudz un, tos apkopojot, sanāca svarīgākie 15. Tuvāk par tiem!
 
Ārzemju vizītes
LNS pārstāvji viesojas Īrijā
ES Socrates programmas Grundtvig 2 projekta Deaf are not deaf (Nedzirdīgie nav nedzirdīgi) starp Latviju, Lietuvu, Poliju un Īriju, kuru Latvijā realizē SIA SALO Baltic International, ietvaros četri LNS pārstāvji – LNS viceprezidents Edgars Vorslovs, Rīgas RB priekšsēdētāja vietniece Māra Lasmane, Pļaviņu RB darbinieks Lauris Rūrāns un zīmju valodas tulks Ārija Medne no 13. līdz 18.martam viesojās Īrijā, lai iepazītos ar nedzirdīgo situāciju šajā valstī.
 
Dienas Slovākijā
Pārsla Bebre
Šoziem Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolai – attīstības centram pienāca brīnišķīgs ielūgums – piedalīties starptautiskajā Nedzirdīgo kultūras festivālā Nitrā (Slovākijā). Lai turp varētu doties, parūpējās skolas direktors Andris Tauriņš un viņa vietniece audzināšanas darbā Ina Kursīte, bet bērniem līdzi devās pedagogi: Uldze Strazdiņa un Ilona Berkholde.
 
Darba pieredzes apmaiņa Viļņā
Ingūna Krama
Šeit mazliet pastāstīšu par manu un darba kolēģu pirmo pieredzes apmaiņas braucienu uz Viļņu pagājušā gada nogalē. Tur piedalījāmies konferencē «Nedzirdīgo un vājdzirdīgo mācīšana un socializācija mūsdienās». Kad par konferenci uzzināju, tēma man šķita interesanta, tāpēc mudināju kolēģes braucienam uz Viļņu. Un šī iecere piepildījās!
 
Labs amats — dzīvei pamats
Viss ir iespējams
Inese Immure
 Šinī mācību gadā nedzirdīgajiem pirmo reizi tika dota iespēja apgūt apdares darbu strādnieku amatu profesionālā līmenī. Un tā vienpadsmit puiši no dažādām Latvijas vietām uzsāka mācības nepazīstamajā Barkavas arodvidusskolā Madonas rajonā, lai trīsgadīgo apmācības programmu apgūtu kopā ar 19 dzirdīgajiem.
 
No sporta vēstures
Kā dibinājās un attīstījās nedzirdīgo sporta kustība
Jadviga Bočkāne
Lai sporta vēsture kā būtiska nedzirdīgo kultūras daļa neietu zudībā un aizmirstībā, LNSF darbības programmā izvirzīts uzdevums meklēt, vākt un apkopot materiālus par šo tēmu.
 
 
Materiāli no «Kopsolī» ievietoti fragmentu veidā. Pilnā apmērā varat tos izlasīt, iegādājoties vai pasūtot laikrakstu.
Neaizmirstiet pasūtīt laikrakstu «KOPSOLĪ». Pasūtīšana AC Diena, Latvijas Pastā, biedrībās un redakcijā.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas