Search form

02.05.2006

Drukāt

2006.g. aprīlis (8)

    Skolu dzīve Pēc labākās sirdsapziņas Jūsu uzmanībai — intervija ar Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskolas — attīstības centra direktoru Andri Tauriņu. Atgādinām, ka pagājušā ...
   
Skolu dzīve
Pēc labākās sirdsapziņas
Jūsu uzmanībai — intervija ar Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskolas — attīstības centra direktoru Andri Tauriņu. Atgādinām, ka pagājušā gada rudenī skola skaisti atzīmēja savas pastāvēšanas 130. gadadienu.
 
Mana pirmā skolotāja
Nedzirdīgo bērnu skolotājai Austrai Vīnupei 20.maijā aprit 105 gadi kopš dzimšanas. Rīgas Kurlmēmo skolā savā laikā strādājusi talantīga, nopelniem bagāta skolotāja Austra Vīnupe (attēlā vidū,) skolotāja pēc aicinājuma, vairāku paaudžu audzēkņu cienīta un mīlēta.
 
Ceļotprieks
Pasaules plašajos ceļos
Trakā, trakā, trakā pasaule – bija reiz tāda kinofilma. Vai tā pasauli  nevar saukt šodien? Kas tik notiek interneta ērā!!! Protams, jaunās un ne tik jaunās sievietes šodien jūtas drošākas, pašpārliecinātākas. Un ko darīt, ja sievietei nav bijusi iespēja skatīt vaigā citas zemes? Protams, izdarīt ko neprātīgu! Stāsta Daiga Sudraba.
 
Sports
Jauni rekordi peldēšanā
Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas atklātās starptautiskās sacensībās peldēšanā piedalījās 8 komandas ar 127 dalībniekiem (78 vīrieši, 49 sievietes) no Polijas — Zamoščas un Poznaņas; Lietuvas — Viļņas un Kauņas; Igaunijas — Tallinas un Latvijas — Rīgas, Liepājas un Kuldīgas, kā arī redzes un kustību invalīdi.
 
Uzvarēja «Kurzemes vanags»
Marta nogalē Valmierā, 5.vidusskolas sporta zālē notika Latvijas nedzirdīgo čempionāts basketbolā ar 5 vīriešu komandu piedalīšanos: 3 — no RSK «Nedzirdīgo sports», 1 — pārstāvēja SK «Tālavas NS», 1 — «Kurzemes vanags».
 
Materiāli no «Kopsolī» ievietoti fragmentu veidā. Pilnā apmērā varat tos izlasīt, iegādājoties vai pasūtot laikrakstu.
Neaizmirstiet pasūtīt laikrakstu «KOPSOLĪ». Pasūtīšana AC Diena, Latvijas Pastā, biedrībās un redakcijā.
 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas