Search form

14.12.2012

Drukāt

LNJO sveic Kauņas Nedzirdīgo jauniešu organizāciju

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) pārstāvji Karīna Beisone – Kuzmina, Anda Tīdemane un Intis Zvirbulis 8. decembrī devās uz Kauņu, Lietuvā, lai piedalītos Kauņas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas (KKJO) 5 gadu jubilejas svinībās.


KKJO jubilejas svinības notika Kauņas Nedzirdīgo rehabilitācijas centrā, kas ir Lietuvas Nedzirdīgo biedrības paspārnē. Pasākumā izvērsās ne tikai sveikšana un organizācijas vēstures prezentācija, bet arī trīs klaunu un trīs melodeklamētāju priekšnesumi no Baltkrievijas. Sveicēju vidū bija arī LNJO un Igaunijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas pārstāvji. Zāle bija pilna ar apmeklētājiem. Pēc šīm svinībām notika vakara balle, bet viesiem bija īpaša vakara daļa.
 
Interesanti bija vērot,  kā Kauņas Nedzirdīgo rehabilitācijas centrs nodrošina dažādas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, piemēram, pagrabstāvā iekārtota veselības veicinošas telpas: masāžas, vingrošanas, trenažieru zāles, sauna. To vada nedzirdīgā jauniete – speciāliste.
 
Kauņas Nedzirdīgo jauniešu organizācija ir viena no 3 jauniešu organizācijām, kas atrodas Lietuvas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas paspārnē. KKJO pašlaik apvieno 34 biedrus. KKJO ir ļoti cieša sadarbība ar Kauņas Nedzirdīgo rehabilitācijas centru. Daudzi jaunieši un tulki piedalās brīvprātīgajos darbos.
 
Paldies LNJO viceprezidentei Karīnai Beisonei – Kuzminai par šo informāciju.
 

 
Teksts: Ivars Kalniņš
Foto no KKJO arhīva

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas