Search form

20.12.2012

Drukāt

Eņģeļu saiets Alūksnes klubā

Photo

Iededzot otro sveci Adventes vainagā, klubā notika kārtējās radošās pašizteiksmes nodarbības projektā „Klusuma pasaule” iesaistītajiem klientiem ar čaklām rokām.


Šoreiz nodarbību vadītāja Santa  Kesenfelde mūsu ļaudīm ierādīja filcēšanas prasmi. Kādreiz kaut kur redzētie filca darbiņi  mums likās pārāk  sarežģīti. Santa mums visu parādīja, izskaidroja, un darbiņi varēja sākties. Uz galda bija daudzkrāsainas vilnas vērpetes, īpatnējas adatas un bumbiņas. Sākumā neveicās, bet pēc kāda laika tapa īsti mākslas darbi.
 
 
Tagad kluba eglīti grezno pašu darināti rotājumi. Uz bumbiņām ir gan sejiņas, gan sirsniņas, pat nākamā gada simbols-čūska. Un tas viss veikts jaunapgūtajā filcēšanas metodē.
 
 
Eglītei izrotāta, bet galotnē jāuzliek eņģelis! Visi kā viens ņēma rokās adatas, pērlītes, mežģīnes un tika šūts, līmēts, zīmēt – ātri vien uz galda sarindojās bezgala skaisti un mīļi eņģelīši. Vienu brīdi pat likās, ka telpās palika gaišs, gaisā virmoja svētku sajūta. Mēs paši sev spējām uzburt svētkus, paši  ar savām rokām!
 
 
Kluba telpas ir pavēsas, tāpēc tika pasniegta karsta tēja, psiholoģe Natālija daudz ko pastāstīja par Ziemassvētku laiku, par tradīcijām. Laiks paskrēja ļoti ātri, mūs vienoja kopīga nodarbošanās, svētku prieks un… eņģelīši. Vissirsnīgākais paldies Santai un Natālijai, ka viņas nenobijās no ceļa, lielā sala un mēroja ceļu no galvaspilsētas  uz  tālo Alūksni.
 
 
Gribas ticēt un cerēt, ka Jaunajā gadā šī vērtīgā sadarbība turpināsies, jo mēs gribam, varam un spējam daudz ko paveikt visi kopā. Lai neizsīkst Santas ideju krātuvīte, no kuras arī mums tiek dāsni dots!
 
 
 
Teksts: Anita Ceple
Foto: Santa Kesenfelde

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas