Search form

28.03.2013

Drukāt

Uzmanību sporta draugiem! Pasaules čempionāta spēles varēs vērot internetā

Photo

Somu uzņēmums Moxio Ab piedāvā visiem sporta līdzjutējiem skatīties interneta tiešraides no 2013. gada Pasaules nedzirdīgo čempionāta hokejā, ziņo Pasaules Nedzirdīgo federācija. Tas ir nozīmīgs sporta pasākums, kuru organizē Somijas nedzirdīgo sporta savienība.


 Čempionāta pirmās spēles sāksies nākošo sestdien, 30. martā, un  turpināsies līdz 6. aprīlim, kad notiks fināli. Čempionāts notiks Somijas pilsēta Vantā.
 
Turnīrā piedalīsies piecas komandas – Kanāda, Somija, Zviedrija, ASV un Krievija. Pavisam notiks 12 spēles, ieskaitot finālspēles.
 
Par nelielu samaksu internetā būs iespēja noskatīties visu spēļu tiešraides. Adrese internetā: www.wdihc2013.tv. Nav svarīgi, kurā pasaules vietā jūs atrodaties, jūs varēsiet vērot pasaules labāko nedzirdīgo hokejistu meistarību tiešraidē savā datorā, mobilajā telefonā, planšetdatorā vai jebkurā citā ierīcē, kas spēj uztver interneta video.
 
Spēļu pārtraukumos būs iespēja redzēt intervijas ar hokejistiem un treneriem, kā arī interesantāko momentu atkārtojumus.
 
Lai skatītos čempionāta spēles, nepieciešams tikai atvērt mājaslapu www.wdihc2013.tv un izvēlēties spēli, kuru vēlaties redzēt. Lai noskatītos spēli, būs jāsamaksā ar savu kredītkarti. Cena – 7 eiro par katru regulārā turnīra spēli, finālu skatīšanās 6. aprīlī izmaksās 12 eiro.
Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju!
 
 
 
Sagatavoja: Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas