Search form

Jaunumi

Photo

Arī šogad Kopsolī dodas pie saviem lasītājiem!

20.01.2017

Iznācis LNS laikraksta Kopsolī pirmais – janvāra numurs šajā gadā.

Photo

Eiropas Nedzirdīgo savienība (EUD*) aicina darbā

16.01.2017

EUD piedāvā iespēju strādāt Briselē, Beļģijā par EUD politikas virsnieka un izpilddirektora palīgu/asistentu, kurš ar dinamisku un motivētu darbu veicina EUD galveno politisko mērķu sasniegšanu.

Photo

Pasniegti IZM Pateicības raksti par ieguldījumu izglītības pieejamības veicināšanā cilvēkiem ar invaliditāti

12.01.2017

Svinīgā pasākumā Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksti pasniegti profesionāļiem, kuri savā ikdienas darbā sniedz nozīmīgu ieguldījumu, lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu izglītības pieejamību un veicinātu sociālo integrāciju.

Photo

Jūsu rīcībā – videoziņas latviešu zīmju valodā

09.01.2017

No šodienas, 9. janvāra, LNS mājaslapas sadaļā Videoziņas un LNS Rehabilitācijas centra mājaslapas sadaļā Video katru darba dienu varēsiet vērot jauno valsts apmaksāto rehabilitācijas pakalpojumu – latviešu zīmju valodā adaptēto informāciju par aktuāliem notikumiem LNS, Latvijā, Eiropā un pasaulē.Bagātiniet zināšanu krājumu, paplašiniet savu redzesloku ar dzimtajā latviešu zīmju valodā pieejamo informāciju!

Photo

LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2016”

04.01.2017

Labklājības ministrija (LM) no 30. decembra līdz 5. februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2016.”.

Photo

Izmantojiet iespēju sākt un aizvadīt 2017. gadu ar skaisto LNS kalendāru

03.01.2017

Tas ir liels, trīsdaļīgs sienas kalendārs, kur LNS krāsās var skatīt uzreiz 3 mēnešu izklājumu. Tajā atzīmētas visas LNS svinamās un, protams, arī citas oficiāli svinamās dienas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas