Search form

Jaunumi

Photo

Tiesībsargs pasniedz balvu LNS

05.12.2019

Starptautiskajā personu ar invaliditāti dienā 3. decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās Tiesībsarga, Nacionālās Bibliotēkas un apvienības “Apeirons” organizētā godināšanas ceremonija – gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam pasniegšana. Pasākumā piedalījās arī LNS prezidente Sandra Gerenovska un LNS viceprezidente Brigita Lazda.

Photo

Daugavpils biedrība saņem Pateicības rakstu

05.12.2019

Daugavpils dienas centrā “Saskarsme” Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā notika apaļā galda diskusija. Daugavpils biedrību tajā pārstāvēja Regīna Radkeviča. Diskusijā piedalījās kopumā 11 NVO pārstāvji.

Photo

3. decembris – Starptautiskā personu ar invaliditāti diena

03.12.2019

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Speciālās plenārsēdes laikā 1992. gada oktobrī tika pieņemta rezolūcija, kas pasludināja katra gada 3. decembri par Starptautisko personu ar invaliditāti dienu.

Photo

Rēzekne nosvinēja jubileju!

27.11.2019

23. novembrī Rēzeknes biedrībā notika milzumliels pasākums – biedrības70 - desmitā dzimšanas diena. Tā bija sarīkota ar lielu vērienu, - ne biedrībā, bet vienā no pilsētas kultūras namiem.

Photo

Rīgā nesen atzīmēja Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras nama piecdesmitgadi (video)

22.11.2019

Līdzās tradicionālajiem svētku pasākumiem šeit notika arī nedzirdīgā mākslinieka – šaržista Alekseja Simonova darbu izstāde. Krievu mākslinieks ne tikai izstādīja publikai savus darbus, bet arī novadīja meistarklasi Latvijas jaunajiem māksliniekiem.Piedāvājam jūsu uzmanībai videoklipu.

Photo

“Latvijas koda” filmas – ar subtitriem (video)

22.11.2019

LTV 1 sācis demonstrēt jaunākās dokumentālās filmas, kas tapušas Latvijas Televīzijas projekta “Latvijas kods” ietvaros. Visas filmas būs skatāmas ar subtitriem to pirmreizējā rādīšanā – otrdienas vakaros plkst. 22 : 05 LTV 1.

Photo

Žanetei Škaparei – Goda balva

19.11.2019

Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienā LNS Rehabilitācijas centra tulcei Žanetei Škaparei par nozīmīgu sabiedriskā darba ieguldījumu piešķirta Kuldīgas novada Goda balva.

Photo

Jauna LMT filma “Tur” – ar subtitriem LTV (video)

19.11.2019

No 14.novembra ceturtdienu vakaros plkst. 21 : 45 LTV 1 demonstrēs jaunu Latvijā ražotu filmu “Tur” ar subtitriem. “Tur” aptver 10 sērijas, katru reizi tiks pārraidīts pa divām sērijām. Filma LTV 1 ēterā būs skatāma līdz pat 12.decembrim. Jāuzsver, ka reizē ar šo filmu kino ražošanā sevi piesaka mobilo sakaru un viedtelevīzijas operators LMT.

Photo

Valsts svētku dienā nedzirdīgie cilvēki īpaši tiek gaidīti Liepājā un Kuldīgā

15.11.2019

Latvijas Nedzirdīgo savienības darbinieku kolektīvs sveic savus biedrus Latvijā un ārzemēs Latvijas valsts neatkarības proklamēšanas 101. gadadienā!

Photo

Lasiet “Kopsolī” gada priekšpēdējo – 11. numuru!

15.11.2019

Kā jau pieklājas novembrī – Patriotu mēnesī – 1. lappusē sākas un 3. lpp. turpinās stāsts par Latvijas valsts pirmsākumiem, par to, kādos apstākļos parādījās ideja par pilnīgi neatkarīgu Latvijas valsti. Cik vietās un kur Latvijā ir 18. novembra iela?

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas